Remíza v Praskolesích

V dalším utkání jsme zajížděli na půdu Praskoles, kde nás nečekal lehký zápas a to se také potvrdilo.
 

SK Hostomice:
J. Vetchý – L. Šereda (V. Rott), A. Hornát, T. Fatka, J. Hadrava – J.Spousta (L.Rylich), D. Bohata (P.Veselý), M. Kubišta, J. Kačírek [K], D. Špicl (M.Šereda) – R.Spousta
 

Zápas jsme začali aktivně a již v 1.min vnikl do vápna Jan Spousta, který našel bratra v triku Romana, ale jeho střela byla zblokována. Roman se dočkal branky v 5.min, kdy využil dorážkou nahrávku Michala Kubišty a procedil míč do sítě – 0:1! O minutu později si stejná dvojice vyměnila role a Roman Spousta střílel zpoza penalty, vyraženou střelu doklepl Míša Kubišta a šli jsme do trháku – 0:2! Bohužel jsme o vedení přišli během dalších deseti minut. Nejprve v 11.min domácí přelobovali po rychlém protiútoku Jirku Vetchého a posléze v minutě šestnácté srovnali, když krásná šajtle útočníka Praskoles zapadla za tyč naší branky – 2:2! Ve 38.min se neujala střela Tomáše Fatky. V 43.min jsme měli obrovskou šanci v podání Jana Kačírka, který ztroskotal na brankáři domácích. Následný protiútok hasila naše obrana pouze za pomocí faulu a žluté karty pro Aleše Hornáta. Nařízený přímý kop naše obrana odvrátila.
 

Druhý poločas začal na naší útočné polovině, kde jsme domácí tým zamkli. Bohužel jsme nevyužili šanci Romana Spousty, která volala po gólu, ale skončila nad brankou. Další nadějné situace jsme zhatili nepřesnou přihrávkou. Domácí celek hrozil z rychlých protiútoků a vytvářel si také slibné šance. V 62.min vytáhl bravurní zákrok Jirka Vetchý, když nohama vykopl těžkou střelu. V 63.min se situace opakovala na opačné straně, ale Míra Šereda po pěkné kličce na malém vápně nedotáhl akci do konce a nechal vyniknout brankáře domácích. Do konce utkání mohli diváci vidět ještě šance na obou stranách, ale brankáři byli bezchybní. Utkání skončilo tedy spravedlivou remízou.

 

 

V dalším zápase přivítáme na našem hřišti tým Loděnice B. Začínáme v sobotu 29.10. v 11.30 hod. Přijďte nás povzbudit!