Mladší žáci vezou bod a starší přípravka stříbrná

Naše spojená mládež SK Chlumec/SK Hostomice odehrála další utkání o tomto víkendu.

 

Mladší žáci předvedli dobrý výkon v místním derby proti Neumětelům. Šli jsme do vedení díky krásně zahranému přímáku Matěje Loskota – 0:1! Poté jsme nevyužili jasné šance, kdy jsme šli sami dvakrát na brankáře, ale nezakončili jsme dobře. V druhém poločasu jsme opět neměli štěstí a naši obrovskou šanci vykopávali domácí až z brankové čáry. Trest přišel v 45.minutě, kdy domácí skórovali po rohovém kopu – 1:1. Poté jsme byli lepším týmem, ale neřešili jsme několik rychlých protiútoků dobrou přihrávkou. Největší šance přišla v poslední vteřině zápasu, ale střela Chonky skončila na tyči. Utkání tedy skončilo nerozhodně 1:1.

Starší přípravka odehrála svůj poslední podzimní turnaj na hřišti v Hostomicích v neděli 23.10. Tým předvedl svůj standardní výkon a bral celkem 4 vítězství. Předváděl dobrou kombinaci, ale neproměňoval i ty největší šance. To nás mrzelo zejména v utkání s Tlusticí A, kde se hrálo o celkové vítězství v turnaji. Štěstí se přiklonilo na stranu hostů, kteří si připsali těsnou výhru. I tak zaslouží holky a kluci velkou pochvalu za bojovnost a celkový dojem.

 

Tabulka turnaj Hostomice 20.10.:

  1. Tlustice A
  2. SK Chlumec/SK Hostomice
  3. FK Komárov
  4. TJ Žebrák
  5. Tlustice B

Starší přípravka se po sečtení všech výsledků umístila v konečné tabulce na skvělém 2.místě a probojovala se do jarní semifinálové skupiny OFS Beroun.

 

Gratulujeme!!!