Výhra proti Újezdu

V posledním domácím utkání v této sezóně jsme přivítali v sobotu 11.6. tým z Újezda.

 

SK Hostomice:

M.Špatenka – J.Hadrava, P.Veselík, T.Fatka, J.Spousta [K] – D.Krajči (L.Šereda), A.Hornát, P.Veselý, D.Bohata – J.Kačírek, I.Pohorilyi (M.Lisý)
 

Po delší době se postavil mezi tyče Michal Špatenka a vedl si velmi dobře. Čisté konto je tomu důkazem. Do utkání jsme vstoupili s cílem odčinit debakl z utkání v Praskolesích. Hosté přijeli vesměs bránit a naše útoky vždy ztroskotaly na hostujícím velkém vápně. V 18.minutě jsme se přece jenom dočkali vedení, když proměnil svoji šanci Jan Kačírek – 1:0! Do konce poločasu jsme šli do vedení 2:0 a to opět zásluhou našeho nejlepšího střelce, kdy se psala 38.minuta.
 

Druhý poločas byl zcela v naší režii a jak šel čas, tak hosté nestačili našemu tempu a velkému hřišti. V rozmezí 14 minut jsme odskočili na rozdíl pěti branek, kdy postupně skórovali Jan Spousta, Jan Kačírek a znovu Jan Spousta. O osudu utkání tedy bylo víceméně rozhodnuto a otázkou jen bylo, jak vysoké bude skóre. Konečný účet utkání uzavřel svou čtvrtou brankou v zápase náš kanonýr Jan Kačírek. Jednalo se o gól s pořadovým číslem 27 v této sezóně! Připsali jsme si tedy do tabulky další 3 body a aktuálně nám patří 7. místo.

Poslední zápas v této sezóně odehrajeme v sobotu 18.6. na hřišti v Tmani. Začínáme ve 14 hod. Přijďte nás povzbudit!