Okresní finále mladší přípravky v Hostomicích

V sobotu 11.6. pořádal náš klub SK Hostomice pod hlavičkou OFS Beroun velké finále v kategorii mladších přípravek. Do tohoto posledního turnaje se probojovalo 6 nejlepších týmů na okrese Beroun a náš klub měl v tomto velkém finále své zastoupení.
 

Během celého turnaje panovalo krásné počasí a hlavně skvělá atmosféra. Do areálu si našlo cestu mnoho fanoušků a příbuzných všech hráčů. K dispozici byla perfektně připravená hrací plocha, občerstvení a samozřejmostí byl i moderátor.
 

Turnaje se zúčastnily tyto týmy: Králův Dvůr, ČLU Beroun, FK Komárov, Spartak Žebrák, Cembrit Beroun a domácí SK Hostomice. Favority byly týmy z Králového Dvoru a Berouna. Předpoklad se potvrdil a vítězem turnaje se stal po zásluze tým Cábelíků Králův Dvůr, který během turnaje nepoznal hořkost porážky. Na druhém místě skončil Cembrit Beroun. Bronzová medaile putuje do Žebráku. Náš tým vybojoval cennou remízu s týmem Komárova, ale zbylé zápasy bohužel již nebodoval a připsal si v nich porážky. Holky a kluci bojovali co to šlo, ale hlavně proti týmům z první trojky se ukázal věkový rozdíl, kdy náš tým zastupuje většina hráčů narozených v ročníku 2014. Týmy z větších měst mají vetší základny a hrají téměř v jednom ročníku, což pro nás znamená, že jsme se postavili vesměs o rok starším hráčům.

 

Další sezónu bude náš tým pokračovat pod vedením trenéra Roberta Klučiarovského opět v mladší přípravce.
 

Konečné pořadí FINÁLE Mladší přípravka:

  1. FK Králův Dvůr   12 bodů
  2. Cembrit Beroun  11 bodů
  3. Spartak Žebrák    7 bodů
  4. ČLU Beroun         6 bodů
  5. FK Komárov         4 body
  6. SK Hostomice      1 bod

 

Všem týmům gratulujeme k jejich umístění a děkujeme za předvedenou hru, která byla v rámci fair-play. Těšíme se na další turnaje a hlavně sportem ke zdraví!