Remíza na Tmaňi v posledním zápase sezóny

V sobotu 18.6 nás čekal poslední zápas sezóny a to na hřišti v Tmaňi.
 

SK Hostomice:

D.Špicl – J.Hadrava, A.Hornát, T.Fatka (V.Rott), M.Šereda – J.Spousta [K], D.Krajči (R.Spousta), A.Hornát, P.Veselý, D.Bohata – J.Kačírek, I.Pohorilyi
 

Utkání jsme začali náporem a cílem bylo neinkasovat tak jako v posledních venkovních zápasech. To se podařilo a naopak my jsme měli několik slibných příležitostí ke skórování. Vsítit branku se podařilo ve 20.minutě zápasu když po ose M.Šereda – D.Bohata – J.Kačírek posledně jmenovaný poslal míč k tyči domácí svatyně – 0:1! Poté začali hrát i domácí a naše obrana si vybrala v 28.minutě slabší chvilku a nechala domácí tým vyrovnat – 1:1. Chvilku po vyrovnávacím gólu jsme měli tutovou příležitost ale Jana Spoustu vychytal výborným zákrokem brankář domácích. Platilo fotbalové nedáš – dostaneš a tak se Tmaň ujala vedení a znovu to bylo po naší chybě na straně obrany – 2:1.
 

Druhý poločas byl celý jasně v naší režii a domácí se dostávali jenom zřídka na naši polovinu. Uzamkli jsme Tmaň na jejich půlce, ale gól ne a ne přijít. Velkou šanci neproměnil P.Veselý který střílel z velkého vápna, ale míč šel jen těsně vedle tyče. Obrovskou herní převahu jsme zúročili až v 82.minutě kdy po několikátém rohu poslal míč do vápna A.Hornát. Centr si našel I.Pohorilyi a poslal ho hlavou k tyči – 2:2! Kluci chtěli moc a moc vybojovat 3 body a ukončit sezónu výhrou. Opět nastal tlak ve velkém vápně a přišla obrovská příležitost kterou poslal hlavou do boční sítě R.Spousta. Na další akce už bohužel nezbýval čas a tak jej s přehledem řídící rozhodčí pan Pos ukončil. Domácí tým byl štastnější a vlastně i efektivnejší. Z minima vytěžil maximum a tak mohl slavit neprohru proti našemu týmu který byl jasně lepší ale neproměnil velké šance.
 

 

Končíme tedy sezónu na celkovém 8.místě které je zklamáním oproti cílu skončit v tabulce do 5.místa. Musíme řici že k tomu chybělo pár bodíku které jsme prohospodařili zejména ke konci sezóny na venkovních hřištích. I tak kluci zasluhují pochvalu za odbojované zápasy a několik velmi dobrých výsledků v sezoně.

 

Věříme, že se tým dobře připraví na nový ročník a bude černým koněm III.třídy!
 

Děkujeme a těšíme se!