Kanonáda proti Mořině a mladší přípravka bronzová

V sobotu 28.5. jsme přívítali na našem hřišti tým z Mořiny. Hosté se k utkání dostavili pouze s 9 statečnými a zasluhují obrovskou poklonu, že na zápas vůbec přijeli a celý ho dohráli. Smekáme před klukama z Mořiny, kteří mají náš obrovský respekt. Je škoda, že tento tým již od nové sezóny nebude s největší pravděpodobností účinkovat v okrese Beroun a soutěž odhlásí. Je velmi alarmující, jak postupně dochází k odhlašování týmů v soutěžích z důvodu malého počtu hráčů!
 

SK Hostomice:

D.Špicl – D.Krajči, A.Hornát, P.Veselík, T.Fatka (V.Rott) – J.Spousta [K], D.Bohata (J.Kubíček), P.Veselý, L.Šereda (I.Pohorilyi) – J.Kačírek, K.Hejduk
 

Utkání začalo pro hosty tím nejhorším možným způsobem, a to když hned v 1. minutě faulovali ve vápně Kamila Hejduk. Penaltu s přehledem proměnil Jan Kačírek – 1:0. Ten samý hráč poslal naše barvy do vedení 2:0 v 5. minutě. V 20. minutě jsme vedli již o tři branky, a to zásluhou Davida Bohaty. Do konce poločasu ještě skóroval Petr Veselý a to hned 2x – zejména jeho druhá branka po patičce byla pro diváky parádou. Trefil se také Kamil Hejduk a svůj hattrick zkompletoval Jan Kačírek – 7:0. Kluci byli jasně lepší proti oslabenému soupeři a mohli si zkusit několik nacvičených kombinací.
 

Druhý poločas již neměl takové tempo alespoň ze začátku a hrálo se v pohodovém a uvolněném rytmu. Na první gól druhého poločasu se čekalo až do 65. minuty, kdy proměnil svůj nájezd Jan Kačírek – 8:0. V 70. minutě se prosadil Petr Veselý – 9:0. V rozmezí 80-87.minuty jsme hostům vstřelili ještě čtyři branky zásluhou Hejduka, Veselého, Spousty a Rotta. Zejména bomba Petra Veselého z úctyhodné dálky stála za to. Rozhodčí Kareš ukončil utkání v 90. minutě s výsledkem 13:0 pro SK Hostomice.
 


Týmy mladší přípravky a miniškoličky odehrály svůj poslední skupinový turnaj, který se uskutečnil na našem krásně připraveném trávníku v sobotu 28.5. Do Hostomic se sjelo celkem 11 týmů a areál se zaplnil malými sportovci a jejich příznivci. Po celý den nám přálo krásné počasí a atmosféra byla vynikající i díky našemu moderátorovi. Mikrofonu se chopil předseda SK Hostomice Václav Štyler a musíme říci, že to bylo na jedničku 🙂
 

 

Mladší přípravka skončila nakonec na 3. místě. V prvním zápasu prohospodařila nadějné vedení proti Drozdovu 3:1, ale po našich chybách v obranné fázi jsme soupeři dovolili utkání otočit na konečných 3:4. V druhém utkání jsme předvedli náš nejlepší výkon na celém turnaji a po zásluze zvítězili nad Cembritem Beroun v poměru 3:1. V dalším utkání jsme podlehli těsně týmu z Komárova – 1:2. V posledním utkání jsme narazili na Spartak Žebrák, který nás předčil v důrazu a zaslouženě zvítězil v poměru 4:1.
 

Konečná tabulka turnaje v Hostomicích 28.5.:

  1. Spartak Žebrák
  2. FK Komárov
  3. SK Hostomice
  4. SK Cembrit Beroun
  5. TJ Drozdov

 

Mladší přípravku čeká ještě jeden turnaj a to velké finále této kategorie, kam postupilo šest nejlepších týmů z okresu Beroun. Je nám velkou ctí, že finálový turnaj se uskuteční 11.6. od 10 hod v našem areálu SK Hostomice. Vřele Vás zveme na tento finálový turnaj a neváhejte nás přijít podpořit!