Z Lochovic jedeme bez bodu

V neděli 22.5. jsme zajížděli do Lochovic. Domácí nebyli ještě plně zachráněni a tak se čekal tuhý boj o vítěztsví. V Lochovicích nás přivítal skvěle připravený trávník, za který zasluhuje domací správce klobouček dolů 🙂

 

SK Hostomice:

D.Špicl – M.Šereda, A.Hornát, T.Fatka, J.Spousta [K] – D.Krajči (V.Rott), L.Rylich, P.Veselý, L.Šereda (D.Bohata) – J.Kačírek (I.Pohorilyi), K.Hejduk

 

Začátek utkání nezastihl naší obranu zrovna v nejlepší formě a po dvanácti minutách jsme prohrávali 2:0. I my jsme si vytvořili obrovské šance a to hned celkem 3, ale naše koncovka byla žalostná. Snížení přišlo ve 13. minutě zásluhou Kamila Hejduka – 2:1. V 25. minutě šli domácí znovu do dvoubrankového vedení, když využili možnosti pokutového kopu – 3:1. Hned minutu na to náš tým opět snížil na rozdíl jednoho gólu, když centr do vápna uklidil hlavičkou do sítě Petr Veselý – 3:2. Klíčový moment utkání přišel v 29. minutě, kdy náš Ladislav Rylich obdržel červenou kartu za oplácení soupeři a nutno říct, že zaslouženě. Tento okamžik nás oslabil a domácí poslal na koně. Do konce poločasu jsme se nedostali za polovinu hřiště a byli rádi za stav 3:2, se kterým se šlo i do kabin.
 

Druhý poločas začal velkou šancí domácího útočníka, který ale situaci nevyřešil dobře. Náš tým byl aktivní a v 52. minutě vyrovnal Petr Veselý, když zpoza vápna poslal míč za tyč domácí branky – 3:3! Domácí odpověděli velkou šancí, kterou lapil David Špicl. Bohužel jsme nerozhodný výsledek neudrželi delší dobu a po další naší chybě v obraně domácí pohodlně zvýšili na 4:3. Od této branky byli domácí lepším týmem a my jsme bohužel nebyli rovnocenným soupeřem. Ačkoliv domácím chyběla trošku kombinace, tak si vystačili s důrazem a hlavně pohybem. V dalších deseti minutách nás potrestali ještě dvakrát a zvýšili jejich vedení na celkových 6:3. Pro naše barvy to znamená porážku, s kterou jsme úplně nepočítali, ale musíme sportovně uznat, že byla zasloužená.

 

V dalším utkání přivítáme na domácím hřišti předposlední Mořinu a musíme zabrat za 3 body. Zápas se uskuteční v sobotu 28.5.2022 od 14 hod, tak nás přijďte podpořit!