Špatná koncovka nás připravila o body

V sobotu 20.5. jsme odehráli další utkání na našem hřišti proti celku z Praskoles.

 

SK Hostomice:

M.Špatenka – V.Štyler, T.Fatka, P.Veselík, M.Šereda – M.Lisý (D.Bohata), J.Spousta [K] (I.Burtyn) , M.Kubišta, L.Rylich, L.Šereda – R.Spousta

 

Do zápasu jsme šli jako favorité s cílem získat po dvou porážkách konečně 3 body. Ale již ve 20. vteřině jsme mohli prohrávat, když naší špatnou malou domů naštěstí Praskolesy nepotrestaly. To nás docela zabrzdilo a první ohrožení hostující svatyně jsme si připsali až v 26.min, kdy ostrý centr L.Šeredy proletěl vápnem, ale bohužel jej nikdo netečoval. V 30.min přišel šok, když dlouhý nakopnutý míč prošel naší obranou a pro Praskolesy nebyl problém skórovat – 0:1. Ve 43.min jsme mohli srovnat, ale krásnou střelu M.Kubišty bravurně zlikvidoval hostující brankář.

 

Druhá půle začala nepřesnou kombinací hlavně z naší strany. V 56.min se neprosadil M.Kubišta, když si s jeho střelou poradil bezchybně gólman Praskoles. V 68.min šla hlavička J.Spousty těsně nad. V 70.min trefil R.Spousta dokonce tyčku. V 84.min jsme měli možnost zahrávat pokutový kop, ale střelu R.Spousty vyrazil nejlepší hráč hostů a tím byl J.Křišťál. Do konce utkání měl ještě dvě příležitosti Michal Kubišta, které bohužel neproměnil.

 

Utkání jsme tedy prohráli naší špatnou koncovkou a připisujeme si třetí prohru v řadě. Zbraně ale neskládáme a bojujeme dál!