Mládež má za sebou podařený víkend

Máme za sebou další mládežnický víkend, a to velmi podařený!

 

Mladší přípravka odehrála svůj poslední turnaj semifinálové skupiny okresu Beroun, a to v sobotu 20.5. v Drozdově. Připsala si skvělé zápasy a brala vítězství nad Tlusticí a Drozdovem. Proti Komárovu jsme se rozešli smírně a snad nejlepší zápas turnaje jsme odehráli proti ČLU Beroun, kdy jsme vstřelili 3 krásné branky a brali bod proti suverénovi naší jarní skupiny. Jedinou porážku jsme si připsali proti Králově Dvoru a skončili těsně o skóre na 4.místě.

 

Celkově jsme byli v jarní skupině na 5. příčce. Bohužel se nám nepovedly první dva turnaje, kde jsme nepředvedli, co v nás je, ale od třetího turnaje můžeme být spokojení a byli jsme více než vyrovnaným soupeřem. Máme tedy obrovskou motivaci do další sezóny.

 

Holky a kluci zaslouží velkou pochvalu za bojovnost a reprezentaci našich klubů!

 

 


Starší přípravka odehrála také svůj poslední turnaj a to v neděli 21.5. v Berouně. Potvrdila svoji dobrou formu a obsadila krásné 3.místo. Škoda utkání s Felbabkou kde jsme nedali několik jasných šancí, ale i tak tým předváděl moc pěkný fotbal.

Celkově jsme se umístnili na 3.míste naší tabulky a čeká nás finálová účast kde se utká 6 nejlepších celků v okrese Beroun! Finále se odehraje v neděli 11.6. a snažíme se aby byl turnaj odehrán na naši domácí půdě v tomto případě ve Chlumci.

 

Gratulujeme celému týmu za skvělý výkon!

 

 


Naši mladší žáci odehráli v sobotu 20.5. derby proti celku z Neumětel. V zápase jsme podali bojovný a odhodlaný výkon a odměnou nám byla výhra v poměru 3:1. O branky se postarali Jirka, Štěpan a Andrej. Patří nám tedy stále 4.místo v naší skupině a poslední zápas skupiny sehrajeme v sobotu 27.5. od 13.30 kdy přivítáme tým Zdic.

 

Gratulujeme!