Mladší přípravka odehrála turnaj v Jablonci!

Naše mladší přípravka SK Hostomice/SK Chlumec odehrála v sobotu 12.11. turnaj v Jablonci nad Nisou.
 
Trenéři si pro nás připravili opravdu nevšední zážitek, za nímž jsme cestovali velkým autobusem, měli jsme zastávku na obědě u letadla a poté jsme odehráli 4 přípravná utkání vždy po 20 min.
 
Miniturnaj se odehrál na UMT v areálu Mozartova v Jablonci. V prvním zápase jsme porazili Jablonec B v poměru 3:1. Zdolali jsme i druhý tým Liberce a to těsně 3:2. Jabloneckému áčku jsme nasázeli celkem 5 branek a brali jsme třetí vítězství. V posledním utkání nás čekal nejtěžší soupeř a to Liberec A který na nás postavil mix dětí z ročníků 2014 a 2015 a ukázal svojí vynikající kvalitu. Toto utkání bylo velmi bojovné. Děti ze sebe dostaly maximum a na 1:0 jsme dali po krásné akci od naší branky na jeden dotek Jínová, Roubík,Jedlička a zakončující Stojka. Akci tleskali i rodiče Liberce. Bylo vidět, jak si to naše děti užívají a dostávají ze sebe to nejlepší. Velké nadšení a nová zkušenost pod umělým osvětlením byly úžasné. Utkání skončilo spravedlivou remízou 2:2 a my za celý turnaj nepoznali hořkost porážky.

 

Děti zaslouží obrovskou pochvalu. Velké díky patří našim rodičům, kteří vytvořili skvělou atmosféru a povzbuzovali náš tým po celou dobu turnaje. Děkujeme také výboru SK Hostomice za podporu této akce.