Prohra s Podluhy

V dohrávaném kole jsme ve středu 17.5. přivítali na našem hřišti dalšího aspiranta na postup do okresního přeporu a tím byl aktuálně první celek tabulky Sparta Podluhy.

 

SK Hostomice:

O.Plecitý – J.Hadrava, P.Veselík, T. Fatka, M.Šereda – J.Spousta [K], M.Kubišta, L.Rylich (D.Bohata), L.Šereda (I.Burtyn), M.Lisý (V.Štyler) – D.Špicl

 

Utkání začalo velmi opatrně. Jako první jsme se dostali do vážnější situace my, ale David Špicl nedotáhl svojí akce do konce. V 9.min jsme dovolili hostům jít do vedení když se po centru špatně domluvila naše obrana – 0:1. V 11.min mohl srovnat Michal Kubišta který kroutil míč z přímého kopu do růžku hostující branky, ale brankář Podluh převedl famozní zákrok a střelu vyrazil na rohový kop. V 21.min jsme se už srovnání dočkali zásluhou Davida Špicla, ale branka neplatila kvůli postavení mimo hru. Do konce poločasu jsme se tlačili za vyrovnáním, ale hostující obrana pracovala bezchybně.

 

 

Druhý poločas začal naší hrubicí a pro Podluhy nebyl problém navýšit skóre – 0:2. V ř1.min přišel asi zlomový okmažik kdy jsme mohli snížit ale nařízenou penaltu David Špicl bohužel neproměnil. V 68.min jsme nechali prolétnou do našeho vápna další centrovaný míč a Podluhy odskočili na rozdíl 3 branek. Do konce utkání se již nestalo nic podstatného a hosté si po zásluze odvezli všechny body.

 

Naše hra nebyla vůbec špatná, kluci makali a pracovali dobře. Chybí nám lepší koncovka a vytváříme hloupé chyby které soupeř většinou potrestá. Nevěšíme hlavy a jedeme dál!

 

Další utkání sehrajeme na domácím hřišti v sobotu 20.5. proti týmu z Praskoles. Začínáme již v 10.30hod.