Shrnutí uplynulého víkendu

Náš tým dospělých po prohře v Zadní Třebáni v minulém týdnu byl připravený odčinit tuto porážku v domácím utkání proti AFK Loděnice B. Bohužel soupeř se k zápasu nedostavil a tak zůstalo pouze u baga a připisujeme si tedy 3 body po kontumační výhře 3:0.

————————————————————————————————————————————–

Naše mladší přípravka odehrála turnaj v Komárově který byl velmi vyrovnaný. Kluci remizovali s Drozdovem 3:3, poté se rozešli smírně i se Žebrákem v poměru 2:2, porazili po velmi dobrém výkonu domácí Komárov 2:0 a nakonec prohráli tešně s Cembritem Beroun 1:2. Mrzí nás hlavně remíza s Drozdovem, která nás připravila o umístnění na druhé příčce. Nakonec jsme obsadili 4.místo a vítězem se stal Cembrit Beroun. I tak jsme podali bojovný výkon a nemáme se za co stydět. Už nyní je jisté, že postoupíme do velkého finále kde se potká 6 nejlepších týmu z okresu Beroun!

Gratulujeme a tleskáme 🙂

Poslední turnaj semifinálové skupiny odehrajeme na domácím hřišti a to v sobotu 28.5 od 10hod.

Přijďte nás povzbudit!


Naše nejmenší kategorie fotbalová školička se zůčastnila turnájku v Komárově kde poměřila síly mimo domácího týmu také s Cembritem, Drozdovem, Žebrákem a Chodouní. Všichni bojovali na plno a předvedli několik povedených akcí včetně krásných golů. Děti si to moc užili a na fotogalerii z turnaje se můžete podívat níže na odkazu. Další turnaj sehrajeme ve stejném termínu jako naše mladší přípravka.

 

Fotogalerie: LINK