Zasloužená prohra v Hudlicích

SK Hudlice – SK Hostomice 3:0

V 2. kole soutěže jsme zajížděli na hřiště Hudlic v téměř kompletním složení, chyběli vykartovaný Spousta R., zraněný O. Kačírek, dlouhodobě zraněný M. Kubišta a L. Rylich a nehrající M. Špatenka. Ještě před samostným zápasem kabina a vedení SK popřálo vše nejlepší Míšovi Kačírkovi do manželského života dárkovým košem 🙂
 

SK Hostomice:
Špicl – Hadrava, Hornát (K), Šereda M. (Brabec), Fatka – Šereda L., Kačírek M. (Kodad), Hejduk, Spousta (Lisý), Krajči (Císař) – Kačírek J.
 

V 5. minutě zahrávali domácí přímý kop, který bravurně vytáhl na roh David Špicl. Z následného protiútoku nevyřešil Jan Kačírek slibně se rozvíjející akci. V 12. minutě po spolupráci J. Kačírek – K. Hejduk nevyužil ani nadvakrát velkou šanci J. Spousta. Poté jsme opět vypracovali několik slibných akcí, ale všechny jsme zazdili špatnou finální přihrávkou. V 38. minutě následovala už po několikáté naše chybná přihrávka v útočné fázi a domácí z následného protiútoku nekompromisně trestali – 1:0. O minutu později se situace opakovala jako přes kopírak s tím rozdílem, že David Špicl vytáhl další skvělý zákrok. Do konce poločasu měli ze hry více domácí a nevyužili několika šancí. Do kabin se odcházelo za velkého deště a výhru držel tým Hudlic.
 

V 48. minutě nás zachránilo břevno po střele domácích, když se naše obrana špatně domluvila. V rozmezí mezi 50. – 60. minutou se hra přelévala na obě strany a opět nás držel v naší brance Špicl. My jsme bohužel nevyužili několika centrů, které domácí zpacifikovali. V 66. minutě nezafungoval náš offside systém, domácí útočník nastřelil tyčku a odražený míč nasměrovali domácí do naší branky – 2:0. Hra se od té doby přiostřila a rozhodčí Závora musel tasit několik žlutých karet. V 85. minutě po našem chybném dotyku ve vápně domácí trestali – 3:0. Ke konci utkání nás ještě zachránila tyč po střele domácích. Bohužel musíme uznat, že Hudlice byly nad naše síly a zaslouženě vyhrály.
 

Nic se neděje a jedeme dál, díky hoši!!!