Žáci vítezně ve Zdicích

Naši mladší žáci odehráli svoje poslední podzimní utkání na půdě Zdic. Do branky se postavil poprvé za mladší žáky Jirka Svoboda a zvládl premiéru velice dobře. Zápas se nám povedl již od začátku a dobrý výkon jsme odváděli během celého zápasu. V utkání jsme se ujali vedení po střele Jirky Skály z trestného kopu. Na 2:0 dal těsně před koncem poločasu opět Jirka Skála z rohového kopu. Druhý poločas jsme začali aktivně a po krásné kombinaci zvýšil Honza Hamrus na 3:0. Poté přišla naše silná stránka, a to rohový kop, který uklidil opět Jiří Skála – 0.4! Zdice poté vyronávaly hru a snížili na rozdíl dvou branek. Naše vedení navýšil střelec utkání Jiří Skála a poslal nás do trháku svojí čtvrtou brankou v utkání – 2:5! Ke konci zápasu jsme domácí nechali snížit na rozdíl jediné branky, ale vítězství jsme již nepustili. Celkově jsme byli v zápase lepším celkem a neproměnili několik dalších šancí, kdy jsme měli možnost navýšit naše vedení.

Po podzimní části nám patří 4. místo s minimální ztrátou na bronzovou i stříbrnou příčku. Škoda utkání doma s Drozdovem a venku s Neumětely, kdy jsme ztratili zbytečně body. I tak musíme pogratulovat našim žákům za krásné výkony a držíme palce v jarní části soutěže!