Nejlepší výkon sezóny!

Po katastrofálním výkonu v minulém týdnu proti Újezdu si chtěl tým napravit reputaci v předposledním utkání sezóny, a to když přivítal na svém hřišti souseda v tabulce TJ Tmaň.
Musíme řici, že reparát se povedl na výbornou a kluci předvedli nejlepší výkon sezóny. Trenéři byli nuceni lehce improvizovat a v sestavě proto vzniklo několik změn. Po delší době se představil v hostomickém dresu Václav Štyler mladší.
 

SK Hostomice:
D.Špicl – J.Hadrava, M.Šereda, T.Fatka, M.Císař – L.Šereda (M.Lisý) J.Spousta [K], V.Štyler, K.Hejduk, D.Krajči – J.Kačírek
 

Skóre utkání otevřel již v 9.minutě David Krajči 1:0! Následoval ho chvíli na to Kamil Hejduk a poslal náš tým do vedení 2:0! Poté jsme nedokázali zastavit útok hostů, a ti snížili na 2:1. O tři minuty později posunul naše vedení kapitán Jan Spousta, který tak započal svůj první hattrick v hostomickém dresu: 3:1! Bláznivá úvodní 25-minutovka skončila pátou brankou v utkání bohužel do naší sítě – 3:2. Do kabin jsme ale přesto šli s dvoubrankovým vedením, když Jan Kačírek využil svoji šanci 4:2!
 

Druhý poločas byl již zcela v naší režii a nedali jsme hostům žádnou šanci. Jan Spousta během 20.minut zkompletoval svůj hattrick a naše vedení bylo již 6:2!  Kluci si hru užívali a bavili diváky. Míč létal ze strany na stranu a předváděli jsme několik krásných kombinací. Na konci utkání se prosadil skvěle hrající Václav Štyler ml. a potvrdil tím svůj páradní výkon. Naše nově utvořená stoperská dvojice M.Šereda – T.Fatka pracovala bezchybně s pomocí krajních beků a nepouštěla hosty do žádné šance. Tečku za utkáním stanovil náš nejlepší střelec Honzík Kačírek a upravil skóre zápasu na celkových 8:2!!!
 

Děkujeme klukům za perfektní výkon a gratulujeme 🙂 Jste machři!
 

Poslední zápas sezóny sehrajeme na hřišti v Hýskově v sobotu 13.11.2021 od 10.30 hod. Přijďte nás povzbudit!