Vybojovaná remíza na hřišti Mořiny

Mořina – SK Hostomice 4:4
 

V dalším kole III.třídy jsme se představili na hřišti Mořiny od které nás dělil pouze bod.
SK Hostomice:D.Špicl – M.Císař (R.Hobza), J.Spousta [K], M.Šereda, J.Hadrava – M.Plecitý (L.Šereda), A.Hornát, K.Hejduk, M.Kačírek, D.Krajči – J.Kačírek
 

Do utkání jsme nevstoupili dobře když jsme po 4.minutách inkasovali a to po lobu domácího útočníka kdy z poloviny hřiště nachytal našeho brankáře – 1:0. V 8.minutě nás zachránilo po střele stejného hráče břevno. Ve 12.minutě jsme nevyužili náznak šance a z protiútoku Mořina trestala – 2:0. Hned o minutu později nám domácí obrana nabídla po obrovské hrubce snížit a toho využil Jan Kačírek – 2:1. Ve 25.minutě střilel Michal Kačírek těsně vedle tyče. Ve 28.minutě zahrávali domácí standardní situaci a naše obrana nechala hlavičkovat nejvyššího hráče domácích v klidu do sítě – 3:1! Ve 40.minutě trefil po tečované střele Kamil Hejduk bohužel pouze tyč. 42.minuta znamenala neproměněnou jasnou šanci v podání Aleše Hornáta.
 

Druhý poločas jsme začali aktivně, ale dobrou střelu Hornáta chytil brankář domácích. Po úvodním tlaku vyrobila bohužel naše obrana další hrubici a domácí útočník nepohrdl zkompletovat hatrrick. Snížit jsme mohli v 65.minutě kdy se řítil sám na branku Kamil Hejduk, ale nastřelil jenom brankáře. V 75.minutě se nám přeci jenom podařilo snížit kdy centr M.Kačírka prodloužil K.Hejduk na Jana Kačírka který bombou poslal míč do sítě – 4:2. V 77.minutě nás podržel David Špicl když vyrazil těžkou střelu domácích. Branka nás povzbudila a hned po chvilce jsme zaútočili a po ose M.Kačírek – A.Hornát – J.Kačírek snížil na rozdíl jediné branky Kamil Hejduk – 4:3.Po naší brance následovala červená karta pro kapitána domácích za protesty. Další naše akce vysunula Honzíka Kačírka do brejku a toho domácí obránce zastavil ve vápně až pomocí faulu – penalta! Míč si postavil na značku pokutového kopu sám faulovaný a nekompromisně zkompletovat svůj hrattrick – 4:4! Stejný stav zůstal již do konce utkání a tak vezeme další bod do tabulky.
 

Musíme klukům poděkovat za bojovnost a hru kterou předváděli zejména ve druhém poločase. Je škoda, že jsme neodehráli celé utkání v takovéto kvalitě, ale je to poučení pro příště že makat se musí celý zápas! Jedeme dál!
 

V dalším zápase přivítáme Praskolesy a to v sobotu 23.10 od 12.30hod.
 

Přijďte nás povzbudit!