Hostomice rozmetaly Praskolesy!

V dalším kole III. třídy jsme se představili na domácím hřišti a přivítali předposlední celek soutěže: Praskolesy. Naši borci neměli jiný úkol než získat 3 body a vsítit hodně branek.
 

SK Hostomice: D.Špicl – M.Císař (L.Šereda), J.Spousta [K], M.Šereda, T.Fatka – M.Plecitý (R.Hobza), A.Hornát, K.Hejduk, M.Kačírek, D.Krajči – J.Kačírek
 

Do utkání jsme vstoupili velmi aktivně a byli lepším týmem. V 7. minutě otevřel skóre Aleš Hornát – 1:0! Poté se nám nedařilo dokončit dobře se rozvíjející akce a hosté se drželi v utkání. K navýšení skóre přispěl náš nejlepší střelec Jan Kačírek, když s přehledem proměnil pokutový kop po jasném faulu hostující obrany – 2:0! Branka nás uklidnila až moc a dovolili jsme hostům snížit na rozdíl jediné branky – 2:1. Naštestí před odchodem do kabin navýšil náskok na rozdíl dvou branek David Krajči po krásné kombinaci a protrhl tak svou sérii zápasů bez vstřelené branky – 3:1! 🙂
 

V prvních 15. minutách druhého poločasu se náš tým tlačil před branku hostí a odměnou mu byly dvě branky, které vstřelil v 52. a 61. minutě Kamil Hejduk. U první branky Kamil zužitkoval centr M. Kačírka z rohu a hlavou poslal míč do sítě a na druhý ho vyslal do sóla krásným pasem Jan Kačírek. Tím o osudu zápasu téměř rozhodl a hosté rezignovali na nějaký dobrý výsledek z našeho hřiště. Další branku poslal do sítě Praskoles Míša Kačírek bombou k tyči v 75. minutě a zvyšoval již na 6:1. Poté jsme přeci jenom polevili a dovolili hostům vstřelit jejich druhou branku v 83. minutě – 6:2. Skóre povedeného zápasu podtthl Jan Spousta, když zužitkoval svou šanci a stanovil konečný stav zápasu na celkových 7:2!
 

Děkujeme klukům za jasnou výhru a výborný výkon! Věříme, že další vítězství přivezeme již příští sobotu 30.10. ze hřiště Újezdu. Utkání začíná ve 14 hod.
 

Přijďte nás povzbudit!