Výhra dospělých v generálce na soutěž

V sobotu 14.8.2021 odehráli naši dospělí poslední generálku před prvním mistrovským zápasem, a to na hřišti FK Středokluky, kteří hrají stejnou soutěž jako náš tým. Sestava se nerodila lehce a na zápas jsme odjeli v poslepovaném složení pouze s 12 hráči.

 

SK Hostomice:

D.Špicl – L.Šereda (R.Hobza), R.Spousta, M.Šereda, O.Kačírek – J.Spousta, K.Hejduk, A.Hornát (C) M.Kačírek, M.Plecitý – J.Kačírek

 

Od začátku utkání panovalo velké vedro a kluci si po celý zápas sahali na dno fyzických sil. Hrál se běhavý a technický fotbal a diváci měli možnost vidět několik hezkých fotbalových akcí. Na našem týmu byla vidět lepší technika a přechod do útoku. Bohužel jsme nevyužili několika slibných akcí, při kterých nám chyběla lepší přihrávka v útočné fázi. I tak jsme se dostali v prvním poločese do vedení zásluhou Honzy Kačírka, který doklepl přihrávku Kamila Hejduka – 0:1. Domácí byli však také nebezpeční hrou dopředu, nicméně naše obrana v čele se stoperskou dvojicí R.Spousta – M.Šereda pracovala velmi dobře a měla za zády bezchybného Davida Špicla, který je novou posilou našeho týmu. Stoperská dvojice společně s beky zabránila několika slibným šancím včasným zákrokem.

 

V druhém poločase jsme začali ospalým projevem a právě díky D.Špiclovi, který chytil dvě golóvé šance soupeře, jsme stále mohli držet vedení v náš prospěch. Poté jsme hru vyrovnali ve středu pole, kde byl znát navrátivší se Míša Kačírek. Naši kluci měli na kopačkách několik tutovek, ale bohužel se neprosadil J.Spousta při nájezdu na domácího brankáře, když ho ani nadvakrát nedokázal prostřelit. J.Spousta je další novou akvizicí v našem týmu a my věříme, že Honzovi “to” bude padat v mistrovských utkáních 🙂 Poté se neprosadil náš kapitán Aleš Hornát, který orazítkoval tyč domácí branky po krásné střele zpoza velkého vápna. Poslední šanci spálil Kamil Hejduk, kterému chybělo kousek štěstí, aby míč poslal do sítě. A tak musel přijít na řadu náš nejlepší střelec Honzík Kačírek, aby poslal tým do vedení – 0:2!

 

Tímto výsledkem utkání také skončilo a SK Hostomice si připsali cennou výhru nad soupeřem, který překvapil herně i pohybem. Všichni hráči zaslouží maximální respekt a poděkování za odvedený výkon a smekáme před nimi pomyslný klobouček 🙂

Hoši děkujeme!!!

 

První mistrovské utkání odehrajeme na hřišti Oseka v sobotu 21.8.2021 od 14.00. Utkání se původně mělo hrát na našem hřišti, ale z důvodu rekontsrukce hrací plochy v Hostomicích je přeloženo na hřiště soupeře.

 

Přijďte nás povzbudit při našem prvním mistrovském utkání v této sezóně!