Proběhl nultý ročník turnaje starých gard

V sobotu 7.8.2021 se v areálu SK Hostomice uskutečnil nultý ročník turnaje pro hráče starší 40 let. Turnaje se zúčastnily celkem 4 týmy: SK Chlumec, Return, Stará garda a veteráni SK Hostomice.

 

Turnaj byl nastaven  na herní systém “každý s každým” a utkání se hrála 2×10 minut. Po celou dobu panovala dobrá atmosféra a diváci mohli vidět několik krásných fotbalových akcí. Každý z účastníků zaslouží absolutorium za účast. Po nucené covidové pauze bylo příjemné vidět, jak každého fotbal baví. Celkové vítězství si odvezl tým Stará garda, který byl složen převážně z bývalých hráčů SK Hostomice a party našeho bývalého kapitána a trenéra Luďka Vyskočila. O druhé příčce musely rozhodnout pokutové kopy. Šťastnějším týmem byl nakonec SK Chlumec, který porazil naše Veterány SK Hostomice. Na posledním místě skočil tým Return.

 

Nejlepším hráčem turnaje byl vyhlášen domácí hráč Pavel Svoboda. Celá akce byla týmy pozitivně hodnocena a určitě nezůstane pouze u jediného ročníku.

 

Na večer byl připraven koncert skupiny Gentiana, jehož průběh bohužel nepříznivě ovlivnil silný déšť a hudební produkce tak musela z tohoto důvodu skončit dříve než organizátoři očekávali. I tak panovala v našem areálu dobrá nálada a návštěvníci si večer užili i přes nevlídné počasí.