Mladší žáci předvedli nejlepší výkon v sezóně!

Další fotbalový víkend SK Hostomice zahájili v pátek 2.10.2020 naši mladší žáci v derby se sousedními Neumětely.

 

 

Sestava SK Hostomice / TJ Slovan Lochovice:

Toť – Hadraba, Kropáč, Toth, Parkán [K], Hnízdil, Vrána, Bastl, Mikitinec, Frajtág, Nguyen

 

 

Očekávalo se těžké utkání pro naše kluky, ale ti do zápasu vstoupili velmi aktivně a hned ve 2. minutě se ujali vedení zásluhou Lukyho Totha. Poté nás zachránilo v 10. minutě břevno po hlavičce domácího útočníka. Až na tento moment jsme celý první poločas jasně přehrávali domácí tým a po zásluze v něm rozhodli o vítězství. Ve 14. minutě zvýšil na dvougólový rozdíl střelou k tyči Standa Hadraba. Další krásný moment přišel o chvilku déle, a to když po centru z rohu zavěsil hlavou kapitán Jirka Parkán. Do konce poločasu jsme stav utkání navýšili ještě o dvě branky a k tomu zahodili penaltu. Do kabin se šlo za stavu 0:5 pro náš tým.

 

 

Druhý poločas jsme začali opět aktivně a na jeho začátku vstřelili v pořadí šestou branku. Po naší brance se hra vyrovnala a odehrávala se především uprostřed hřiště. Domácí se tlačili do útoku s touhou vstřelit alespoň čestný úspěch. Proti tomu byl ovšem náš brankář Radovan Toť, který pochytal několik nebezpečných nájezdů a střel. Naopak se podařilo vstřelit další branku našemu týmu, když míč do sítě poslal Honza Bastl. Ke konci utkání se domácí hráči přece jen dočkali čestného úspěchu a po zásluze stanovili konečný výsledek na 1:7.

 

 

Gratulujeme k výbornému výkonu a také k udržení první příčky ve skupině B!!! Níže naleznete vítězný pokřik po zápase.

 

 

V dalším kole přivítáme na domácím hřišti spojené družstvo Broumy / Hudlice v pátek 9.10. od 16.30 hod. Přijďte nás podpořit!