První prohra dospělých a mladší přípravka bronzová

V sobotu 19.9.2020 odehrály svoje mistrovské zápasy naše týmy dospělých a mladší přípravky.

 

Áčko zajíždělo na horkou půdu do Újezda jako vedoucí tým tabulky a očekával se nemilosrdný boj s týmem domácích, který byl v tabulce hned za námi.

 

Sestava SK Hostomice:

Špatenka – Štyler, Hornát [K], Šereda, Fatka – Spousta, Kodad (Císař), Kubišta, Hejduk (Hadrava), Plecitý M. (O.Kačírek) – J.Kačírek

 

Tým Hostomic očekával, že domácí na nás vyrukují s rychlou kombinační hrou a že nebudou šetřit na důrazu. To jsme si také dobře hlídali a měli naopak více ze hry. Bohužel jak už to u nás bývá, hrozně se nadřeme na góly a nevyužíváme i ty nejvetší šance. V první půli jsme měli hned dvě, ale bohužel jsme je nevyužili. A tak se vyplnilo pořekadlo “nedáš – dostaneš”, kdy nás domácí tvrdě potrestali. Po dvou situacích, které nebyly ani šancemi, jsme špatně odkopli míč a ten posléze skončil v naší síti. Do kabin se šlo za stavu 2:0 pro domácí Újezd.

 

Do druhého poločasu jsme vstoupili aktivně a s cílem minimálně vyrovnat. Snížit na rozdíl jedné branky se nám podařilo v 53. minutě po proměněném pokutovém kopu v podání Honzy Kačírka. Tým nabral na obrátkách a začal mačkat domácí mužstvo na jeho polovinu. Bohužel nás trápila jako v minulém zápase nepřesná kombinace a několikrát chyběla finální nahrávka. Újezd začal hru kouskovat a to nám samozřejmě nevyhovovalo. Naši kluci se tlačili čím dál více do útoku a začali jsme hrát vabank. To byla šance pro domácí a jenom zásluhou brankáře Špatenky jsme stále drželi těsný výsledek. Do konce utkání jsme bohužel nedotáhli ještě pár nadějných situací a tak domácí tým po boji udržel těsnou výhru. Znamená to pro nás první prohru v soutěži, ale stále se držíme na krásném 3. místě okresní soutěže III. třídy.

 

 

Děkujeme klukům za obětavý a náročně fyzický výkon a věříme, že další výhru přidáme již příští sobotu 26.9., kdy na našem hřišti přivítáme celek Broum. Utkání začíná ve 13.30 hod. Tak nás přijďte povzbudit!

 

 

skhostomice#prvniprohra#bojovnyvykon#cernobilasila#takjsmetretinoaco#partatozvladne#rozsekamebroumy#

 


První mistrovský turnaj odehrála naše mladší přípravka pod vedením trenérů Klučiarovského a Kačírka na Felbabce. Pro všechny hráče to byla vůbec první zkušenost s mistrovským turnajem. Musíme podotknout, že tento tým je věkově mladší než naši lepší soupeři a teprve se začíná seznamovat se soutěžním fotbalem.

 

První zápas naší mladší přípravky vůbec jsme odehráli s týmem Felbabky. Naše děti byly tak trochu zaskočené z nového prostředí a atmosféry. Soupeř využil zkušenost z předchozího ročníku a potrestal nás konečným výsledkem 0:5 pro Felbabku. V druhém zápase se karta otočila v náš prospěch a soupeř ze Všeradic platil stejnou cenu za krátkou zkušenost v soutěži jako my v prvním zápase. Naše děti se snažily hrát svou hru, kterou si osvojily v tréninku a vyhrály poměrem 4:0 pro Hostomice. Třetí zápas proti Chlumci byl hodně vyrovnaný a Chlumec nám po individuální šanci vstřelil první gól v zápasu. Ten druhý vstřelil z penalty která byla nařízena rozhodčím z obranného zákroku našeho hráče. I když jsme prohráli 0:2, pocit z vyrovnaného zápasu v nás zůstává a je motivací do dalších turnajů a zápasů. Holky a kluci si dokázali, že můžou být vyrovnaným soupeřem i tomuto týmu. Díky bojovnosti a odhodlání našich dětí jsme v konečném umístění obsadili krásné třetí místo.

 

Pořadí turnaje Felbabka 19.9.2020:

 

  1. TJ Felbabka – 9 bodů
  2. SK Chlumec – 6 bodů
  3. SK Hostomice – 3 body
  4. SK Všeradice – 0 bodů

 

Další turnaj odehraje naše mladší přípravka v sobotu 3.10.2020 na hřišti ve Všeradicích. Začínáme v 9 hod. Přijďte nás povzbudit!