Plný počet bodů pro SK Hostomice!

SK Hostomice / TJ Slovan Lochovice – SK Doubravan Újezd 6:0

 

Další fotbalový víkend začal netradičně již ve středu 23.9., kdy naši mladší žáci přivítali poslední celek soutěže – Újezd. Očekávala se hladká výhra a dobré kombinace. Bohužel pro náš tým platí, že čím horší soupeř, tím horší náš výkon. Soupeře jsme sice téměř nepustili na naši obrannou polovinu, ale vázla nám kombinace a přechod před soupeřovu branku byl občas kostrbatý. Síla našeho týmu se ovšem musela projevit a po zásluze jsme vstřelili několik krásných gólů. Skóre utkání se zastavilo na poměru 6:0 pro tým Hadraby a Kropáče. Nechceme ale usnout na vavřínech a stále je co zlepšovat!

 

Branky: Hadraba 2x, Kropáč, Bastl, Parkán, Mikitinec

 

Připsali jsme si tedy další 3 body a nadále držíme první místo v naší skupině B.

 

Gratulujeme a přijďte nás povzbudit v příštím utkání, které odehrajeme v sousedních Neumětelích v pátek 2.10.2020 od 17 hod. Držte nám palce!

 

Sestava SK Hostomice / TJ Slovan Lochovice:

 

Toť – Hadraba, Mikitinec, Vrána, Parkán [K], Bastl, Hnízdil, Frajtág, Kropáč, Houska, Časar, Andělová

 

 


SK Hostomice – TJ Broumy 4:1

 

Náš tým dospělých přivítal v sobotu 26.9. na domácím hřišti předposlední tým tabulky TJ Broumy. Po bodovém půstu v posledních dvou kolech se očekávala výhra domacího týmu a také, že si kluci spraví střeleckou chuť.  SK Hostomice nastoupil v této sestavě:

 

Špatenka – Štyler, Hornát [K], Šereda, Fatka – Císař (Bárta), Rylich (Hadrava), Kubišta, Hejduk, Plecitý M. (Kodad) – Kačírek J.

 

Začátek utkání byl plně pod kontrolou domácího týmu a hosté téměř nepotkali balón. Na týmu bylo vidět, jak moc chce odčinit neúspěch z posledních dvou kol, kdy jsme získali pouze jeden bod a hlavně vstřelili pouze jednu branku. Nervozita byla na našich hráčích znát a z toho plynula nepřesnost v kombinaci. Několik slibně se vyvíjejících akcí jsme řešili zbrkle a nedotáhli je do kýženého cíle v podobě vstřelené branky. Naopak ve 27. minutě si vybral slabší chvilku náš ochránce svatyně Michal Špatenka, když neudržel centrovaný balón a hostující útočník neváhal poslat tým Broum do vedení – 0:1. Po tomto okamžiku se naši trošku zabrzdili a do konce poločasu se již nic důležitého nestalo. Do kabin se šlo pro nás za nepříznivého stavu 0:1.

 

Přestávka klukům pomohla a kabina se namotivovala s jediným cílem: otočit vývoj utkání v náš prospěch. Od začátku poločasu bylo na hřišti pouze jedno mužstvo a to naše. Kluci začali plnit předsevzetí otočit zápas hned ze začátku poločasu, a to když Kamil Hejduk ve 49. minutě vyrovnal na 1:1. Vedení na naši stranu strhl střídající Karel Bárta v 58. minutě – 2:1! Po tomto okamžiku hostující tým odešel fyzicky a hrálo se pouze na jednu branku. Naši výhru zpečetili ke konci zápasu ještě Honza Kačírek s Michalem Kubištou a stanovili tak konečné skóre utkání na 4:1 v náš prospěch!

 

Branky: Hejduk, Bárta, Kačírek J., Kubišta

 

 

Za odvedený výkon – především ve druhém poločase – klukům gratulujeme a připisujeme si do tabulky další 3 cenné body! Stále se držíme v TOP3 naší soutěže!

 

 

V dalším utkání zajíždíme na horkou půdu našeho rivala v tabulce, a tím jsou Podluhy. Začínáme v sobotu 3.10.2020 od 16 hod. Pojeďte nás povzbudit v tomto důležitém utkání o čelo tabulky!

 

 

mamezasetribody#vsechnosedaotocit#troskuprselo#kareldalgol#skhostomice#cernobilasila#hosidekujeme#podluhypotrapime#