Neštastná prohra s Podluhy

V sobotu 9.11. jsme přivítali na svém hřišti v posledním podzimním utkání našeho souseda z tabulky a to tým Podluh, který byl v tabulce pouze o 2 body před naším týmem. Znamenalo to pro nás se pokusit o výhru a přeskočit našeho soupeře.

 

V prvním poločase jsme mohli vidět vyrovnanou partii kdy soupeř byl o něco lepší a šel zaslouženě do vedení již ve 20.minutě. Poté kluci hru zlepšili a zásluhou Honzy Kačírka jsme vstřelili i vyrovnávací branku. Bohužel ke konci prvního poločasu jsme vyrobili hrubici kdy se nedohodla naše obrana s brankářem a soupeř nám dal branku do šatny. Bohužel tato branka byla nakonec rozhodující..

 

Do druhé půle nastoupili naši kluci namotivovaní a s cílem otočit skóre utkání. Zavřeli jsme Podluhy na jejich obranné půlce a začali si vytvářet i šance. Bohužel vždy chyběl pověstný kousek štěstí v podobě většího klidu při zakončení či chybějícího kroku při rychlejší přihrávce. Postupně jsme neproměnili šance v podání Michala Kubišty, Ondry Kačírka a Michala Plecitého. Soupeře podržel taktéž dobře chytající gólman. Jak to už ve fotbale býva tak platilo pravdilo nedáš – dostaneš a Podluhy nás z ojedinělého útoku potrestali. Kluci to nicméně nezabalili a bojovali dál. Odměnou jim byla snižující branka v podání Ondry Kačírka, která padla bohužel až v 90.minutě. Poté jsme měli ještě optický tlak a i jednu šanci na srovnání, ale nebylo nám v tomto zápase souzeno. Zápas skončil domácí prohrou 2:3 a my jsme prováhali šanci se posunout před našeho sobotního soupeře.

 

 

Sestava SK Hostomice:

Jaroš Zdeněk (Špatenka Michal) – Roubík Jan, Plecitý Milan [K], Šereda Miroslav, Rejzek Jan – Kačírek Ondřej,  Kubišta Michal, Kodr Jan (Plecitý Michal), Šereda Ludvík – Kačírek Jan, Hornát Aleš

 

I tak bychom chtěli klukům poděkovat za bojovnost a hru – máme na čem stavět a věříme že jarní část soutěže se nám hlavně brankově a bodově povede o něco lépe. Aktuálně nám patří po podzimní části soutěže v neúplné tabulce 8.příčka (můžeme se propodnout až na 10.příčku na základě neodehraných utkání).