Áčko veze z Oseka bod za remízu a školička pátá na Rado Cupu

 

Pouze neděle 3.11. byla z pohledu SK Hostomice fotbalová.

 

Naše školička zajížděla na RADO CUP do Říčan u Prahy, kde byla přihlášena ke svému vůbec prvnímu turnaji s herním systémem 4+1, a to na rozměrech hřiště, na němž klasicky hrává starší kategorie. V Říčanech nás čekala krásná vytápěná hala a zcela nový povrch UMT 4. generace. Soupeři byli Radošovice, Radošovice II, Zeleneč, Králův Dvůr, Hrdlořezy, Kolovraty a Škvorec. V prvních dvou utkáních jsme zaplatili nováčkovskou daň v podobě chybějících zkušeností a hraní na tomto typu hřiště. Soupeři nás porazili jasným rozdílem. V dalším průběhu turnaje se ale naši holky a kluci začali soupeřům vyrovnávat a dokonce jsme i několikrát vstřelili krásnou branku. Ve zbývajících utkáních jsme si připsali na svůj účet 2 výhry, 1 remízu a 1 porážku.

 

Na turnaji jsme obsadili krásné 5. místo a odměnou nám byly medaile, které jsme obdrželi od pořadatelů. Turnaj vyhrál Králův Dvůr. Oceňujeme, že celé mužstvo nechalo na hřišti všechny síly a bojovalo až do konce. Největší útěchou pro trenéry je ovšem to, že hrát fotbal děti hrozně baví!

 

Gratulujeme!

 

SK Hostomice:

Perníček H, Zbytovský V+K, Mackovič R, Klučiarovský A+D, Fikáček F, Kačírek M, Phung K, Stehlík F, Tlamsa T, Jínová G, Sklenička D,

Trenéři: Jiřinka & Robert

 

 

Dle slov trenérů nám byla tato zkušenost k nezaplacení a musíme pokračovat v dalších turnajích tohoto typu, aby holky a kluci získávali větší a větší zkušenosti.

 

Držte nám palce!

 


 

Tým dospělých odehrál důležité utkání na půdě Oseka. Jednalo se o utkání o celkových 6 bodů a cílem pro naše hochy bylo neprohrát.

 

Než se domácí stihli na začátku prvního poločasu rozkoukat, obdrželi po hezké akci branku zásluhou Honzíka Kačírka, který tak poslal Hostomice do vedení.  Domácí toto nečekali a byli lehce nervózní. Celý první poločas jsme byli aktivnějším týmem, ale vedení do kabin jsme bohužel neudrželi. Po naší chybě domácí v poslední minutě první půle srovnali a dali nám branku takříkajíc do kabin.

 

 

Ve druhém poločase se hra přelévala z jedné polovinu na druhou a obě mužstva si vytvořila několik slibných příležitostí. Oba dva brankáři ale nedovolili útočníkům skórovat a tak zápas skončil zaslouženou remízou. Nepustili jsme tedy Osek v tabulce před náš tým a kluci předvedli dobrý výkon.

 

Gratulujeme!

 

 

Sestava SK Hostomice:

Špatenka Michal – Roubík Jan, Plecitý Milan [K], Šereda Miroslav, Kačírek Ondřej – Rejzek Jan, Hornát Aleš,  Kubišta Michal, Kodr Jan – Kačírek Jan, Šereda Ludvík (Lisý Martin)

 

 

Aktuálně nám patří hezké 7. místo před posledním kolem podzimní části soutěže, které odehrajeme v sobotu 9.11.2019 na svém hřišti od 14.00 hod s týmem Podluh. Případná výhra by nás dostala před našeho soupeře a v tabulce bychom tak “přezimovali” na 6. příčce.

 

Přijďte nás povzbudit!