Žáci deklasovali soupeře, starší přípravka stříbrná a dospělí bez bodu

V pátek 4.10. sehráli naši žáci mistrovské utkání s týmem Cerhovice/Drozdov na hřišti v Drozdově.
Od začátku utkání jsme byli lepším týmem a kluci a holky předvedli výborné výkony a po prvním poločase jsme vedli 5:1. Druhý poločas se odehrával ve stejném duchu a naši hráči přidali ještě čtyři branky. Zápas skončil naší výhrou 9:1 a připisujeme si do tabulky další tři body. Aktuálně nám v tabulce patří  již 5.místo a máme vyrovanou bilanci 3x výhra a 3x porážka.
Tým hraje velice dobře a má zlepšující výkonost. Věříme, že svoji formu potvrdí již v pátek 11.10.2019 kdy na našem hřišti v Hostomicích přivítá zatím vedoucí celek naší skupiny FK Hořovicko ‘B’.
Branky Lukáš Toť 4x, Matěj Horník 2x, Ondra Kropáč 2x, Stáník Hadraba

 

Sestava SK Hostomice:
Toť Radovan – Bastl Jan, Kladívko Jiří, Hadraba Stanislav, Parkán Jiří [K], Palivcová Tereza, Horník Matěj, Kladívková Nela, Kropáč Ondřej, Toth Lukáš, Hnízdil Jakub

 


 

Naše starší přípravka SK Hostomice / TJ Slovan Lochovice odehrála předposlední  turnaj své skupiny B v neděli 6.10.2019 v Chlumci. Kluci opět předvedli velmi dobrý výkon a i když nedosáhli na vítězství nad svým hlavním rivalem Králův Dvůr ‘A’ tak v ostatních zápasech předčili své soupeře a brali celkově 10 bodů což stačilo na krásné 2.místo v tomto turnaji. To stejné místo držíme i v celkové tabulce kde se sčítají všechny výsledky ze všech turnajů dohromady. Veříme, že se probojujeme do jarní finálové skupiny.

 

Výsledky: Hosto / Locho vs Králův Dvůr ‘A’ 3:7, Hosto / Locho vs Králův Dvůr ‘B’ 1:1, Hosto / Locho vs Neumětely 3:0, Hosto / Locho vs ČL-U Beroun 2:1, Hosto / Locho vs Chlumec 3:1

 

Celkové pořadí turnaj Chlumec – 6.10.2019:

 

 1. Králův Dvůr ‘A’
 2. SK Hostomice / TJ Slovan Lochovice
 3. Králův Dvůr ‘B’
 4. Neumětely
 5. Chlumec
 6. ČL-U Beroun

 

Sestava SK Hostomice / TJ Slovan Lochovice:
Toť Radovan – Vrána Adam, Časar Pavel, Hadraba Stanislav, Kropáč Ondřej, Toth Lukáš, Mackovič Pavel, Frajtág Matěj

 

Poslední turnaj odehrajeme v sobotu 19.10.2019 na hřišti ČL-U Beroun – Máchovna. Přijďte nás povzbudit!

 


 

Naše mladší přípravka SK Hostomice / TJ Felbabka absolvovala teprve svůj druhý turnaj, který se odehrál v neděli 6.10.2019 na hřišti Spartaku Žebrák. Holky a kluci makali a bojovali, ale ve dvou zápasech neudrželi nadějné dvoubrankové vedení a zápasy skončili v obou případech remízou. Ve zbývajících zápasech jsme na soupeře nestačili a prohráli, ale ne o moc 🙂 Na Zdice a Hořovicko zatím nemáme. V týmu panuje dobrá nálada a je vidět, že se děti fotbalem baví a to je to nejdůležitější. Děti si po turnaji pochutnali na výborném dortu. Více foto z turnaje naleznete na linku ZDE

 

 

Výsledky turnaj Žebrák 6.10.2019: Felbabka / Hostomice vs Sokol Králův Dvůr 2:2, Felbabka / Hostomice vs Žebrák 2:2, Felbabka / Hostomice vs Hořovicko 2:5, Felbabka / Hostomice vs Zdice 0:4

 

Pořadí turnaje Žebrák 6.10.2019:

 1. Zdice
 2. Hořovicko
 3. Žebrák
 4. Sokol Králův Dvůr
 5. TJ Felbabka / SK Hostomice

 

Další turnaj sehraje naše mladší přípravka ve Zdicích a to v neděli 13.10.2019. Začínáme v 10.00hod. Přijďte nás povzbudit!

 


 

Naše mužstvo dospělých odjelo v neděli 6.10.2019 k utkání 8.kola na hřiště Hýskova. Vzhledem k posledním výsledkům se očekával tuhý boj o body a doufali jsme, že kluci naváží na poslední dva zápasy ve kterých brali 6 bodů. Bohužel opak byl pravdou a domácí nás zaskočili aktivní hrou a i naším přispěním (vlastní chyby a málo důrazu) vedli již v páté minutě 2:0. Bohužel černá pětiminutovka nám nestačila a my pokračovali ve špatném výkonu po celý první poločas a to znamenalo jediné, stav 4:0 po prvním poločase. V druhé půli jsme byli již rovnoceným soupeřem a ke konci utkání se nám podařilo zkorigovat na celkem bratelných 2:4 z pohledu našeho týmu. Nicméně to byla slabá náplast na výkon, který jsme předvedli v prvním 25 minutách zápasu.

 

Sestava SK Hostomice:

Jaroš Zdeněk – Roubín Jan, Plecitý Milan [K], Šereda Miroslav, Kačírek Ondřej – Rylich Ladislav, Kubišta Michal, Kodr Jan, Plecitý Michal (Špatenka Michal) – Kačírek Jan, Šereda Ludvík

 

Branky: 89′ Špatenka Michal, 90′ Šereda Ludvík

 

Odčinit nedělní výkon se budeme snažit v dalším domácím utkání, které odehrajeme na vlastním hřišti v sobotu 12.10.2019 s týmem Loděnice ‘B’. Utkání začíná již v 13.30hod.

 

Přijďte nás podpořit za 3 body!