Výhra Áčka, prohra mladších žáků a mladší přípravka bronzová

V pátek 11.10. odehráli naši žáci další mistrovské utkání proti vedoucímu týmu naší soutěže a to FK Hořovicko.

 

Jakožto prvního týmu tabulky jsme se soupeře z Hořovic nezalekli a prvních 20 minut jsme byli více než rovnocenným soupeřem. Vytvořili jsme si několik slibných šancí, ale gól jsme bohužel vstřelit nedokázali. A tak pro nás platilo pravidlo nedáš – dostaneš  takže jsme v 25. minutě po první vážnější šanci inkasovali. Poté soupeř skóroval do poločasu ještě dvakrát. Po prvním poločase jsme tedy prohrávali 0:3.

 

Ve druhém poločase přidal soupeř ještě další tři branky a o naší prohře bylo rozhodnuto.
I za tak nepříznivého stavu, jsme chtěli hrát fotbal a malou útěchou bylo vstřelení dvou branek v závěru utkání kdy se trefil Matěj Horník a poté Stáník Hadraba. Celkové skóre bylo tedy 2:6 z našeho pohledu.

 

Děkujeme za výkon všem hráčkám a hráčům!

 

 

 

 

 

Sestava SK Hostomice:
Toť Radovan – Mikitinec Petr, Kladívko Jiří, Hadraba Stanislav, Parkán Jiří [K], Palivcová Tereza, Horník Matěj, Toth Lukáš, Kropáč Ondřej, Toth Lukáš, Hnízdil Jakub

 

Po tomto kole nám v tabulce náleží 7. příčka. V  příštím zápase v Neumětelích, 18.10. budeme chtít získat opět tři body. Utkání začíná v 16.30hod. Přijďte nás povzbudit!

 

 


 

Náš tým dospělých přivítal na svém hřišti v sobotu 12.10. souseda z tabulky a to tým Loděnice ‘B’.

 

Cíl byl naprosto jasný a i přes oslabení naší sestavy při neúčasti některých hráčů jsme chtěli urvat 3 body. Soupeř moc nevzdoroval a my vedli po prvním poločase 1:0 zásluhou Michala Plecitého. Ve druhé půlce přidal další branku do sítě hostujícího týmu Aleš Hornát a byli jsme velmi blízko k získání 3 bodů. V poslední minutě zápasu Loděnice ještě snížili, ale to byla pouze kosmetická úprava konečného skóre. Vítězství bylo naše a kluci mohli slavit další 3 body v tabulce. V její neúplné podobě držíme zatím 7.místo.

 

Gratulujeme!

 

 

 

Sestava SK Hostomice:

Jaroš Zdeněk – Roubín Jan, Plecitý Milan [K], Šereda Miroslav, Kačírek Ondřej – Lisý Martin (Veselý Petr), Bárta Karel, Hornát Aleš (Kareš Jakub), Plecitý Michal – Kačírek Jan, Šereda Ludvík

 

Branky: 43′ Plecitý Michal, 64′ Hornát Aleš

 

O další body budeme bojovat v Zadní Třebáňi v neděli 20.10 od 15.30hod. Domácí tým je poslední tým tabulky III.třídy a tak pevně věříme v zisk 3 bodů! Přijďte nás povzbudit!

 


 

Fotbalový víkend za barvy SK Hostomice ukončila naše mladší přípravka, která je spojená s týmem TJ Felbabka. Jejich celkově třetí turnaj proběhl v neděli 13.10. za krásného počasí a to tentokrát ve Zdicích. Holky a kluci tvrdě makali a byli kousek od senzační remízy s týmem Hořovicka, bohužel nás ke konci zápasu soupeř přeci jenom přemohl a vyhrál 2:5 z našeho pohledu. V dalším utkání jsme podlehli domácímu týmu Zdic poměrem 0:7. Na tento tým zatím nemáme. Ale ve zbývajících 2 utkáních jsme zabrali a vybojovali dvě krásné výhry po vítězství nad Sokolem Králův Dvůr 4:3 a týmem Žebráku po výsledku 7:3 jsme obsadili bronzovou příčku!

 

Během turnaje jsme předvedli několik opravdu fotbalových akcí a k nim jsme přidali i párádní góly!

 

 

Celkové pořadí turnaje Zdice – 13.10.2019:

 

  1. Zdice – 12 bodů
  2. Hořovicko – 9 bodů
  3. TJ Felbabka / SK Hostomice – 6 bodů
  4. Žebrák – 3 body
  5. Sokol Králův Dvůr – 0 bodů

 

Foto z turnaje ve Zdicích ZDE

 

Další turnaj nás čeká příští sobotu 19.10.2019 a to na hřišti Králova Dvoru – začínáme v 10.00hod. Přijďte nás povzbudit!