Vítězný turnaj pro starší přípravku, žáci vezou body z Neumětel a Áčko slaví další výhru

Naši mladší žáci odehráli svůj další zápas v pátek 18.10. na půdě sousedních Neumětel. Po celé utkání jsme byli lepší, ale bohužel naše efektivita pří proměňování šancí byla téměř nulová. Na začátku zápasu šli domácí do vedení, ale my jsme po chvíli skóre otočili. Bohužel do poločasu jsme domácím darovali dvě branky a tak se šlo do kabin za stavu 3:2 pro domácí.

 

Po změne stran byl druhý poločas v naší režii a domácí jsme téměř nepustili před naší branku. Ale opět jsme nedokázali proměnit řadu vyložených šancí a při některých se zaskvěl i domácí brankář. Nakonec jsme po štastné střele vyrovnali a poté jsme si vítězství nenechali vzít a zaslouženě vstřelili vítězné branky a brali 3 body za výhru 3:5.

 

Branky: 20. Hadraba Stanislav, 22. Palivcová Tereza, 42. Parkán Jiří, 50. Horník Matěj, 59. Horník Matěj

 

Sestava SK Hostomice / TJ Slovan Lochovice:

Bastl Jan – Mikitinec Petr, Kladívko Jiří, Hadraba Stanislav, Parkán Jiří [K], Palivcová Tereza, Horník Matěj, Kladívková Nela, Kropáč Ondřej, Houska Jan, Hnízdil Jakub

 

 

Děkujeme za výkon všem hráčkám a hráčům!

 

V posledním podzimním kole přivítáme na svém hřišti tým Zdic. Utkání se hraje v pátek 25.10. a začíná v 16.30hod. Přijďte nás povzbudit!

 


 

Starší přípravka odehrála svůj poslední podzimní turnaj své skupiny B na umělé trávě v areálu ČL-U Beroun a to v sobotu 19.10. Kluci bojovali jako lvi a makali z celého srdce a bylo to znát i na výsledcích. Poprvé na podzim si okusili jaké je to vyhrát turnaj a po 5 vítězstvích byli jasnými vítězi posledního turnajového klání. Již podruhé v sezóně se nám podařilo porazit jednoho z favoritů celé soutěže a to celek Králův Dvůr, který celkově naší skupinu vyhrál a nutno dodat, že zaslouženě. Tento celek si vybojoval účast v jarní finálové skupině kde se bude hrát o celkového vítěze okresu Beroun. My doufáme, že se do finálové skupiny probojujeme z nejlepšího druhého místa, které jsme po celkovém součtu bodů obsadili v naší skupině. Držte nám palce!

 

 

Výsledky turnaj ČL-U Beroun 19.10.

Hosto / Locho vs Králův Dvůr ‘A’ 3:2, Hosto / Locho vs Králův Dvůr ‘B’ 1:0, Hosto / Locho vs Neumětely 5:1, Hosto / Locho vs ČL-U Beroun 5:2, Hosto / Locho vs Chlumec 4:0

 

Celkové pořadí turnaj ČL-U Beroun – 19.10.2019:

 

 1. SK Hostomice / TJ Slovan Lochovice
 2. Králův Dvůr ‘A’
 3. Neumětely
 4. ČL-U Beroun
 5. Králův Dvůr ‘B’
 6. Chlumec

 

GRATULUJEME!!!

 


 

Mladší přípravka bojovala v sobotu v Králově Dvoře na dalším turnaji. Konečně se nám podařilo porazit Hořovicko, ale zase jsme bohužel nestačili na domácí tým a po vyrovnané bilanci 2 výher a 2 porážek jsme obsadili naše již oblíbené 3.místo. Se všemi soupeři jsme odehráli vyrovnané partie a být trošku nebojácnější mohli jsme je i porazit. Vůbec nevadí, že se nám to zatím nepodařilo – je to velký příslib do dalšího ročníku!

 

 

Výsledky turnaj Králův Dvůr 19.10.2019: Felbabka / Hostomice vs Sokol Králův Dvůr 0:2, Felbabka / Hostomice vs Žebrák 3:2, Felbabka / Hostomice vs Hořovicko 4:0, Felbabka / Hostomice vs Zdice 0:2

 

Pořadí turnaje Králův Dvůr 19.10.2019:

 1. Zdice
 2. Sokol Králův Dvůr
 3. TJ Felbabka / SK Hostomice
 4. Žebrák
 5. Hořovicko

 

Poslední turnaj naší podzimní sezóny odehrajeme v sobotu 26.10. na hřišti FK Hořovicko. Turnaj začíná v 10.00hod. Přijďte nás povzbudit!

 


 

Fotbalový víkend za SK Hostomice zakončil tým dospělých v neděli 20.10, který zajížděl na půdu posledního celku soutěže. Nic jiného než 3 body pro náš tým = to byl hlavní cíl tohoto utkání.

 

Kluci potvrdili vstoupající formu a roli favorita proměnili v kýžené vítěztsví v poměru 3:4. Nicméně se výhra nerodila vůbec lehce a domácí nás minimálně potrápili.V první půli jsme měli jasnou převahu, ale do vedení šli domácí – jak jinak než po naší chybě. Poté jsme skóre otočili zásluhou dvou branek Matěje Kodada a šli tak do kabin za stavu 1:2.

 

Druhou půlku jsme začali také náporem, ale opakovala se situace z prvního poločasu a domácí nám opět vstřelili branku. Na to náš tým reagoval konečně proměněnou šancí v podání Honzy Kačírka a dvě minuty na to další brankou, kterou vstřelil Ondra Kačírek. Domácím se povedlo již pouze zkorigovat stav zápasu na 3:4 těsně před koncem zápasu.

 

Sestava SK Hostomice:

Špatenka Michal – Roubín Jan, Plecitý Milan [K], Šereda Miroslav, Kačírek Ondřej (Lisý Martin) – Rejzek Jan, Bárta Karel, Kubišta Michal, Kodad Matěj (Hornát Aleš) – Kačírek Jan, Šereda Ludvík

 

Branky: 35. Kodad Matěj, 40. Kodad Matěj, 71. Kačírek Jan, 73. Kačírek Ondřej

 

Gratulujeme!

 

Slavíme další 3 body, v tabulce jsme se již posunuli na celkové 6.místo což je zatím nejlepší umístnění v sezóně. Vstřílíme docela dost branek, ale také jich dost dostáváme a na to se musíme v dalších zápasech soustředit.

 

Šanci na to budeme mít již příští sobotu, kdy na domácím stadionu hostíme tým Hudlic, který je celkově na 3.příčce naší tabulky. Utkání začíná v 13.30hod. Přijďte nás povzbudit!