Černobílý víkend pro SK Hostomice

Poslední říjnový víkend nebyl z pohledu SK Hostomice úplně vydařený a proto jsme ho nazvali černobílý. Žáci a mladší přípravka odehráli svůj poslední podzimní zápas či turnaj a již se budou připravovat na zimní sezónu. Tým dospělých čekají do konce podzimní části ještě dvě utkání. Více detialů z posledního říjnového víkendu naleznete níže.

 

Naši žáci sehráli poslední zápas podzimní části sezóny na domácím hřišti proti celku Zdic v pátek 25.10.

 

 

Zápas nebyl úplně podle našich představ, soupeř byl lepší než my ve všech směrech. Po prvním poločase jsme prohrávali 0:2. Několik šancí jsme si vytvořit dokázali, ale gól se nám vstřelit nepovedlo. Druhý poločas byl opět pod taktovkou soupeře, Zdice přidali ještě tři branky a k tomu jsme si přidali jeden vlastní gól. Malou útěchou bylo vstřelení jediné naší branky v utkání (Horník). Ne nedarmo jsou Zdice na druhé příčce tabulky. Prohra k fotbalu patří, ale tým musí vždy udělat vše pro to aby to soupeř měl co nejtěžší. V tomto zápase to tak u některých hráčů bohužel nebylo a hráči Zdic toho využili.

 

Nyní se budeme soustředit na zimní přestávku, kde budeme dohánět chybějící aspekty k tomu abychom se zkusili posunout v tabulce o něco výše.

 

Sestava SK Hostomice / TJ Slovan Lochovice:

Toť Radovan – Toth Lukáš, Kladívko Jiří, Hadraba Stanislav, Parkán Jiří [K], Palivcová Tereza, Horník Matěj, Kladívková Nela, Kropáč Ondřej, Bastl Jan, Hnízdil Jakub

 

Všem hráčkám a hráčům děkujeme za předvedené výkony a tešíme se na zimní sezónu a hlavně na tu jarní.

 

 


 

Naše mladší přípravka odehrála svůj poslední podzimní turnaj v sobotu 26.10. na hřišti FK Hořovicko. Tým skolila přícházející chřipka a různé virózy a tak na turnaj odjelo 5 statečných, kteří absolvovali turnaj bez jediného střídání. Za to holkám a klukům patrí velký dík!

 

Jak je již u mladší přípravky zvykem – a v tento turnaj jsme v to ani nedoufali tak opět vyválčila krásné 3.místo. Dokonce se zatím suverním týmem Zdic bojoval náš tým až do konce a chyběl mu pouze kousíček k remíze a tím pádem prvnímu bodovému zisku proti lídrovi skupiny, který postoupil do jarního finále. Padli jsme až bo boji v poměru 4:5.

 

Další výsledky: TJ Felbabka / SK Hostomice vs TJ Sokol Králův Dvůr 1:5, TJ Felbabka / SK Hostomice vs Žebrák 9:2, TJ Felbabka / SK Hostomice vs FK Hořovicko 4:1

 

Gratulace všem hráčkám a hráčům a také trenérům!

 

Toto byl náš poslední podzimní turnaj. V celkové tabulce jsme obsadili 3.místo a budeme hrát jarní skupinu o umístnění s ostatnímy celky z jiných skupin, které byli také na 3.místech ve svých skupinách.

 

Nyní se budeme soustředit na zimní sezónu v které odehrajeme několik turnajů. Zatím máme potvrzeny celkem 4 turnaje a to v termínech 9,16,24/11/2019 a 7/12/2019. Všechny turnaje se odehrají ve Zdicích.

 

 


 

Fotbalový víkend za naše barvil ukončil tým dospělých v sobotu 26.10. kdy na svém hřišti přivítal jeden z nejlepších celků soutěže a to aktuálně 3.tým tabulky Hudlice.

 

Bylo jasné, že nás nečeká nic lehkého a to se také od začátku utkání naplno potvrdilo. Soupeř nás zamkl na naší polovině a jakoukoliv naší sebemenší chybku potrestal. Do poločasu vstřelil 3 branky a dá se říct, že bylo o výsledku utkání rozhodnuto. Ve druhém poločase naši kluci zkoušeli alespoň zmírnit prohru a vstřelit kontaktní gól, ale bohužel se nám nepodařilo proměnit šance, které jsme měli. Poté nás soupeř ke konci opět potrestal a vsítil poslední branku. Hudlice zaslouženě vyhráli a my jim k vítězství gratulujeme.

 

Sestava SK Hostomice:

Špatenka Michal – Roubín Jan, Plecitý Milan [K], Šereda Miroslav, Kačírek Ondřej – Plecitý Michal (Klán Ladislav), Bárta Karel (Kodr Jan), Kubišta Michal, Rylich Ladislav – Kačírek Jan, Šereda Ludvík

 

V předposledním utkání podzimní části soutěže zajíždíme na hřiště Oseku a potřebovali bychom bodovat vzhledem k tomu, že náš soupeř má o 2 body méně než my. Utkání začíná v neděli 3.11.2019 od 14hod.

 

Přijďte nás povzbudit!