Školička úspěšně ve Všeradicích a Starší přípravka stříbrná!

V neděli 29.9. se představily na turnajích ve Všeradicích a v Neumětelích další mládežnické týmy SK Hostomice.

Nejmladší kategorie – naše fotbalová školička absolvovala svůj teprve druhý turnaj a opět ve Všeradicích na umělé trávě v Zámeckém Dvoře. Celá akce spadala do série miniturnajů pořádaných panem Michalem Vitnerem. Naše holky a kluky přivedl los do skupiny B, která měla název ‘BÍLÁ’. Ve skupině jsme měli za soupeře následující týmy: FK Všeradice, TJ Sokol Čestlice bílá, SK Střešovice bílá, SK Cembrit Beroun a AC Sparta Praha bílá. Před turnajem panovala lehká nervozita všech trénerů a rodičů, jak konfrontaci s vesměs pražskými týmy náš tým zvládne, ale ihned po prvním zápase bylo jasné, že SK Hostomice nebude jen do počtu 🙂

 

Ano, teprve se učíme hrát fotbal a chápat jeho základy, ale nadšení dětí z týmu při každém střídání a předvedená bojovnost byly nad očekávání nás všech. Holky a kluci nechali na hřišti vždy všechny síly, předvedli fotbalovost a k tomu přidali i mnoho krásných gólů. Odměnou jim bylo 5 úžasných zápasů, které proběhly ve stylu fair – play. Nutno dodat, že jsme zapojili do hry i mladší ročníky než 2013, pro nějž byl prioritně turnaj určen, ale hráli i hráči ročníků 2014, 2015 a opravdu parádně!

 

Na turnajích miniškoliček se nepočítají výsledky a nedělá se finálová tabulka, protože hlavním účelem těchto turnajů je podpora dětí a jejich nadšení k fotbalové hře. Trenéři ovšem pro své potřeby přece jen sledují vývoj všech zápasů včetně skóre. Z tohoto pohledu jsme byli ve všech zápasech úspěšnější než soupeři, pouze v tom posledním byla lepší AC Sparta Praha, ale opravdu jenom o kousek. Tato skutečnost nás utvrzuje ve správnosti naší cesty při práci s mládeží.

 

Děkujeme všem hráčkám a hráčům za skvělou reprezentaci města Hostomice, trenérům za pevné nervy a rodičům za podporu a fandění! Už nyní se těšíme na další turnaj.

 

 

Veškerou fotogalerii z turnaje ve Všeradicích naleznete ZDE


 

Ta starší kategorie – naše starší přípravka absolvovala další turnaj z podzimní sezóny na hřišti v sousedních Neumětelích a odehrála ho velmi dobře! Chyběl kousek a kluci by slavili první turnajové vítězství! Porazili po skvělém výkonu největšího a dovolíme se tvrdit i nejlepšího soupeře ve skupině a to tým Králův Dvůr ‘A’, ale bohužel přišla v posledním zápase neštastná prohra s domácím týmem z Neumětel. Kluci už neměli moc sil a neproměnili několik šancí a jak to už ve fotbale býva tak platilo pravidlo nedáš – dostaneš. Domácí nás potrestali a slavili ubojovanou výhrou 1:0 nad naším týmem i celkové vítězství v turnaji. Naši kluci tak po 4 výhrách a jedné prohře jsou opět na stříbrné příčce.

 

Gratulujeme!!!

 

Výsledky:

Hosto / Locho vs Neumětely 0:1

Hosto / Locho vs Králův Dvůr ‘A’ 3:1

Hosto / Locho vs ČLU-U Beroun 5:2

Hosto / Locho vs Králův Dvůr ‘B’ 2:0

Hosto / Locho vs Chlumec 1:0

 

Sestava SK Hostomice:

Toť Radovan – Hadraba Stanislav, Mikitinec Petr, Frajtág Matěj, Kolařík Šimon, Vrána Adam, Kropáč Ondřej, Mackovič Pavel, Chalánek Teodor

 

Další turnaj nás čeká v soudním Chlumci a to již příští neděli 6.10. Začínáme v 10.00hod. Přijďte nás povzbudit!