Prohra dospělých a žáků, obě přípravky na bedně

Naše mužstvo dospělých odehrálo v sobotu 14.9. místní derby na hřišti ve Všeradicích. Oba soupeři měli na svém kontě pouze 3 body a proto se očekával tuhý boj po celý zápas. Naše mužstvo posílil navrátilec do sestavy Michal Kačírek.

 

Prvních 20 minut jsme domácí celek nepustili téměř na jeho útočnou polovinu a hráli velmi aktivně. Bohužel kýžená branka se nám nepodařila vstřelit a to když největší šanci neproměnil Michal Plecitý v 3.minutě utkání. Poté se domácím podařillo hru vyrovnat a přebrali aktivitu utkání a drželi jí až do konce prvního poločasu. Náš tým podržel gólman Zdeněk Jaroš když vytáhl dvě velké příležitosti domácích útočníků. Ke konci prvního poločasu došlo k nesportovnímu momentu, kdy domácí hráč inzultoval našeho Michala Kačírka a šel zaslouženě pod sprchy.

 

Kdo očekával nápor hostujícícho celku ve druhém poločase tak byl na omylu. Sice jsme začali aktivně a po jasném faulu v pokutovém území nám sudí odepřel pokutový kop, ale tím naše aktivita na dlouhou dobu skončila. Domácí bojovali a i když měli v poli o jednoho hráče méně tak tento rozdíl nebyl téměř znát. My jsme jim i pomohli naši obrannou hrou a hrubku kterou naši zadáci vytvořili soupeř potrestal a šel v 70.min do vedení. Do konce zápasu jsme měli sice optický tlak, ale vždy jsme končili na vápně útočné poloviny bez vytvoření brankových příležitostí. Když už jsme si šanci vytvořili tak jí Míšovi Kubištovi bravurně lapil domácí gólman. Domácí tak udrželi nejtěsnější vedení a po zásluze si připsali do tabulky další 3 body. Nám nyní patří v neúplné tabulce 12.místo.

 

 

Sestava SK Hostomice:

Jaroš Zdeněk – Kačírek Ondřej, Plecitý Milan [K], Šereda Miroslav, Roubín Jan – Plecitý Michal, Kubišta, Kodr Jan (Hornát Aleš), Michal, Kačírek Michal, Rylich Ladislav – Kačírek Jan

 

 

O další 3 body se porveme v sobotu 21.9.2019 s týmem Broumy. Přijďte nás povzbudit!

 


 

V pátek 13.9 naši žáci sehráli další soutěžní utkání, tentokrát na hřišti Felbabky.

 

Po velmi vyrovnaném začátku utkání nám bohužel v prvním poločase soupeř odskočil o dva góly a stav byl po prvním poločase 3:1. Nebyli jsme o tolik horším týmem, ale málo střel na bránu nás připravilo o lepší výsledek. Bohužel konečný stav 6:1 nevypadá moc hezky, ale fotbalově se bylo na co se dívat. Naši branku vstřelil Lukáš Toth.

 

Budeme držet palce v dalším utkání, které hrajeme doma se Žebrákem. Utkání se hraje v pátek 20.9. a začíná v 17.30hod.

Přijďte nás povzbudit na naše domácí hřiště!

 

Sestava SK Hostomice:
Toť Radovan – Mikitinec Petr, Kladívko Jiří, Parkán Jiří, Časar Pavel, Toth Lukáš, Palivcová Tereza [K], Kladívková Nela, Pichl Jan, Bastl Jan

 

 


 

V sobotu 14.9. vstoupila do soutěže také naše mladší přípravka a to ve spojení s TJ Felbabka. Nově vytvořený tým pod vedením trenéra Davida Volejníka obsadil na turnaji, který se odehrál na Felbabce krásné 3.místo po těchto výsledcích:

 

TJ Felbabka / SK Hostomice vs Žebrák 4:1

TJ Felbabka / SK Hostomice vs Hořovicko 1:5

TJ Felbabka / SK Hostomice vs Sokol Králův Dvůr 6:2

TJ Felbabka / SK Hostomice vs Zdice 0:4

 

Turnaj vyhrál tým Zdic. Naši kluci a holky jsou o jeden až dva roky mladší než jejich soupeři, ale během prvního turnaje si potvrdili, že mohou hrát i proti starším soupeřům. Nutno dodat, že toto je pro náš tým jakási testovací sezóna s cílem se naučit hrát fotbal a pokračovat v příštím roce v mladší přípravce.

 

 

 

Příští turnaj se odehraje v neděli 6.10.2019 na hřišti v Žebráku od 10.00hod. Přijďte nás povzbudit!

 


 

Fotbalový víkend ukončila naše starší přípravka v neděli 15.9.2019 kdy na domácím (máme dvě) hřišti v Lochovicích obsadila krásné 2.místo za vítězem Králův Dvůr ‘A’.

Kluci makali a předvedli bojovný a fotbalový výkon. Porazili Chlumec 6:1, Neumětely 5:0, Králův Dvůr ‘B’ 4:1 a ČLU Beroun poměrem 7:0. Jediný zápas jsme těsně prohráli a to s Králův Dvůr ‘A’ 0:2. Vylepšili jsme tak tím postavení z prvního turnaje sezóny kdy jsme skončili na třetím místě. Pevně věříme, že se klukům podaří i zatím suveréní ‘áčko’ Králováku potrápit a i ho porazit!

 

 

Sestava SK Hostomice:

Toť Radovan – Hadraba Stanislav, Mikitinec Petr, Kolařík Šimon, Vrána Adam, Kropáč Ondřej, Mackovič Pavel, Toth Lukáš, Houska Jan, Frajtág Matěj

 

Další turnaj sehrajeme již příští neděli a to 22.9.2019 a vracíme se zpět do Králova Dvoru kde se již konal první turnaj naší podzimní skupiny. Začínáme ve 14.00hod. Přijeďte nás povzbudit!