Podařený víkend pro SK Hostomice

Další fotbalový víkend načalo naše mužstvo dospělých již o posvícenské sobotě kdy na domácím hřišti přívítali celek Nižbora. Do domácího týmu se po dlouhodobém zranění vrátil Michal Kubišta a proži více než podařený návrat. V prvním poločase jsme byli lepším mužstvem a jen neproměněné šance znamenali naše vedení pouze 3:1. Za naše barvy se trefili Michal Kubišta a to hned dvakrát a poté připravil ten samý hráč třetí branku pro Matěje Kodada.

 

Ve druhé půli tým z Nižbora přidal na otáčkách a byl jasně lepším mužstvem a pouze skvělý výkon našeho golmána Zděnka Jaroše znamenal pouze snížení na 3:2 z našeho pohledu. Klíčová byla chycená penalta soupeře kdy Zdeněk krásně vystihl směr pokutového kopu. To vše se odehrálo za stavu 3:1 pro domácí tým. Přálo nám i trochu štěstí, ale to k tomu patří a my konečně mohli slavit první podzimní 3 body do tabulky!

 

Sestava SK Hostomice:

Jaroš Zdeněk – Kačírek Ondřej, Plecitý Milan [K], Šereda Miroslav, Rejzek Jan – Rylich Ladislav (Roubín Jan), Michal Kubišta, Šereda Ludvík (Anděl Tomáš), Michal Plecitý – Kačírek Jan, Kodad Matěj

 

 

Branky: Kubišta Michal 16′, Kubišta Michal 28′, Kodad Matěj 41′

 

O další 3 body jedeme bojovat další sobotu do Všeradic. Utkání začíná 14.9. od 16.30hod. Přijďte nás povzbudit!

 


 

Naše stará garda odehrála o posvícení v neděli 8.9. přátelské utkání s Chodouní a zvítězila v něm 5:0. V utkání jsme měli možnost vidět několik pěkných kombinací a fotbalových momentů. Je vidět, že naši nejstarší fotbalisté mají pořád co předvést a že fotbal hrát nezapoměli!

 

 


V neděli 8.9. vstoupila do soutěže také naše starší přípravka na turnaji v Králově Dvoře a skončila na celkovém 3.místě. Bylo to po výsledcích:

 

Hostomice / Lochovice vs Králův Dvůr A 1:4

Hostomice / Lochovice vs Králův Dvůr B 2:4

Hostomice / Lochovice vs SK Chlumec 8:1

Hostomice / Lochovice vs CLU Beroun 4:0

Hostomice / Lochovice vs Neumětely 8:0

 

Až na Králův Dvůr ‘A’ nás nikdo herně nepřehrál a kluci předvedli slušný a bojovný výkon. Další turnaj nás čeka příští neděli 15.9. od 10hod v Lochovicích.

 

Sestava SK Hostomice:

Toť Radovan – Hadraba Stanislav, Mikitinec Petr, Kolařík Šimon, Časar Pavel, Vrána Adam, Kropáč Ondřej, Mackovič Pavel, Toth Lukáš

 


Naši mladší žáci odehráli svoje druhé soutěžní utkání v pondělí 9.9.2019 kdy přívítali na domácím hřišti Újezd. Utkání bylo více než jednoznačné a my jsme potvrdili roli favorita a zvítězili celkovým poměrem 8:0. Gratulujeme!!!

 

Branky: Terka Palivcová – 3x, Luky Toth – 2x, Jirka Parkán, Ondra Kropáč, Standa Hadraba

 

Sestava SK Hostomice:

Bastl Jan – Hadraba Stanislav, Kladívko Jiří, Parkán Jiří, Časar Pavel, Houska Jan, Kropáč Ondřej, Palivcová Tereza [K], Toth Lukáš, Kladívková Nela, Pichl Jan

 

 

Tento pátek 13.10 zajíždíme k dalšímu utkání na půdu TJ Felbabky kde odehrajeme 3.kolo naší souteže. Utkání začíná od 17.30hod.

 

Přijďte povzbudit všechny naše mládežnické týmy!!!