Kanonáda dospělých a vysoká výhra žáků!

V pátek 27.9. naši žáci přivítali na domácím hřišti soupeře z Tlustice.
 

Po tak trochu bojacném začátku vstřelil první gól zápasu Matěj Horník a my se ujali vedení 1:0. Netrvalo to však dlouho a soupeř vyrovnal. Byla to ovšem jediná branka v naší síti, protože  kluci a holky začali hrát více fotbalově a na hřišti to bylo znát. Do poločasu byl stav 6:1 v náš prospěch a to nás trenéry a semozřejmě i hráče hřálo.

 

Ve druhém poločase jsme byli opět lepším týmem, ozvala se však naše nepřesnost při zakončení a ve druhém poločase jsme přidali branku pouze jednu. Ale i přes nevelkou střeleckou efektivitu ve druhém polačase je konečný výsledek 7:1 velmi pěkný.

 
 

Sestava SK Hostomice:
Bastl Jan – Mikitinec Petr, Kladívko Jiří, Hadraba Stanislav, Parkán Jiří [K], Časar Pavel, Horník Matěj, Kladívková Nela, Pichl Jan, Houska Jan, Frajtág Matěj, Hnízdil Jakub
 

Branky : Matěj Horník 3x, Stáník Hadraba 2x, Péťa Mikitinec, Honza Bastl (pen)

V dalším utkání zajíždíme na půdu souseda v tabulce a to 6.týmu naší skupiny Drozdov / Cerhovice. Utkání začíná v pátek 4.10. od 17hod. Přijďte nás povzbudit!

 


 

Náš tým dospělých přívital na svém hřišti v sobotu 28.9. tým Mořiny a pohled do tabulky mluvil jednoznačně = výhra domácích byla více než nutností.

 

Hoši si to vzali pěkně k srdci a slaví velmi vysokou výhru v poměru 9:2!!! Tolik branek si hostomický pažit v zápase dospělých už hodně dlouho nepamatuje 🙂 V prvním polačase, který byl ještě vyrovnaný nás poslal do vedení Jan Kačírek, ale nedouhlo na to jsme po naší chybě inkasovali. Vedení na naši stranu strhnul ke konci první půle Ludvík Šereda a do kabin jsme šli za stavu 2:1.

 

Ve druhém polačase na hostující celek vlítnul přímo uragán útočného fotbalu a ten znamenal festival branek. Ve skórování se předbíhali Honza Kačírek a Míša Kubišta, kteří dohromady v druhém polačase zaznamenali celkem 6 branek (oba po jedné z penalty)!! Zejména ta poslední Honzova stojí za zmínku, kdy si Michal Kubišta vyměnil přihrávkou balón s Honzou Rejzkem a po úniku z pravé strany krásně nacentroval čehož parádní hlavičkou využil již zmiňovaný Honza Kačírek. Poslední branku do neštastné obrany Mořiny zaznamenal Láďa Rylich. Nutno dodat, že jsme ještě zahodili několik dobrých šancí a výsledek mohl být o mnoho vyšší…To ale opravdu vadilo málokomu a tak se v šatně mohl podruhé za sebou zakřičet hurónský vítězný pokřik!

 

Díky pánové a jen tak dál!

 

 

Sestava SK Hostomice:

Jaroš Zdeněk (Špatenka Michal) – Rejzek Jan, Plecitý Milan [K], Šereda Miroslav, Roubín Jan – Bárta Karel (Veselý Petr), Kubišta Michal, Šereda Ludvík, Michal, Rylich Ladislav – Kačírek Jan, Kodad Matěj (Hornát Aleš)

 

Branky: 19′, 48, 53′ z pen, 63′, 79′ Kačírek Jan, 57′, 59′ z pen. Kubišta Michal, 45′ Šereda Ludvík, 88′ Rylich Ladislav

 

Aktuálně nám patří v neúplné tabulce III.třídy 7.místo což je po nepovedeném začátku soutěže příjemná změna.

 

 

V dalším utkání cestujeme v neděli 6.10. do Hýskova. Utkání začíná od 16hod. Přijďte nás povzbudit ať kluci udrží vítěznou formu!