Starší přípravka slaví bronzovou příčku v okresní soutěži!

V neděli 9.6. se v areálu SK Hostomice konal finálový turnaj v kategorii starších přípravek, kterého se zúčastnily týmy: FK Hořovicko, Cábelíci Králův Dvůr, FK Komárov, Sokol Králův Dvůr, Cembrit Beroun a náš spojený tým SK Hostomice / TJ Slovan Lochovice.

 

Turnaj probíhal za krásného počasí a za početné divácké kulisy. SK Hostomice připravil 3 krásná hřiště a dostatek občerstvení pro všechny.

 

Turnaj byl více než vyrovnaný a bylo znát, že se sešly nejlepší týmy okresu. Naši kluci začali proti Komárovu, který jsme v semifinálové skupině skoro vždy porazili, ale pouze po boji. Finálový zápas nebyl vyjímkou a byl to bojovný zápas, kdy jsme prohrávali 1:0. Poté vyrovnal Ondra Kropáč a zápas skončil zaslouženou remízou 1:1. Ve druhém utkání jsme se utkali s týmem Cábelíci Králův Dvůr, který byl považován za jednoho z favoritů turnaje. My jsme ovšem naší bojovností společně s pěknou kombinací soupeře zcela zaskočili a po zásluze vedli 1:0 (Ondra Kropáč). Bohužel pro nás jsme po chybě v obraně inkasovali v poslední minutě a odnesli si tak opět pouze bod za remízu 1:1. Ve třetím utkání turnaje jsme narazili na Cembrit Beroun a po zásluze vyhráli poměrem 3:2 (Ondra Kropáč, Lukáš Toth, Standa Hadraba) a připsali si tak první vítězství v turnaji.

 

Poté jsme odehráli zápas proti Sokolu Králův Dvůr, který byl pro nás velice neštastný. Již brzy jsme prohrávali, ale v krátké době jsme zápas otočili v náš prospěch na 2:1. Opět šlo o bojovný zápas…..Po zaváhání naší obrany Sokol Králův Dvůr vyrovnal a poté přidal ještě rozhodující branku. Neradi, ale připsali jsme si první prohru v turnaji v poměru 2:3 (Matěj Frajtág, Standa Hadraba)

 

V posledním zápase nás čekal největší favorit turnaje a to FK Hořovicko, které bylo již na 99% vítězem turnaje. Kluci přistoupili k zápasu velice bojovně a celý zápas odmakali s vědomím, že se jedná o poslední zápas sezóny. Klobouk dolů před Stáňou Hadrabou a Lukym Tóthem, kteří v týdnu měli zdravotní problémy a turnaj odehráli po nemoci. Opět jsme prohrávali, ale celý tým bojoval a nakonec kluci po rychlém brejku vyrovnali a přidali i druhý gól, který znamenal vítězství 2:1 (Ondra Kropáč 2x)

Propukla velká radost  a naši kluci mohli slavit celkové 3. místo na okrese Beroun!

 

 

GRATULUJEME!!!

 

Pořadí turnaje Finále 9.6.2019:

 

  1. FK Hořovicko
  2. Cábelíci Králův Dvůr
  3. SK Hostomice / TJ Slovan Lochovice
  4. Cembrit Beroun
  5. FK Komárov
  6. Sokol Králův Dvůr

 

Veliký dík patří nejen všem hráčům a trenérům, ale především výboru SK Hostomice za podporu a rodičům za fandění. Parta kolem trenérů Hadraby a Kropáče pokračuje dále v kategorii starší přípravky a my pevně věříme, že kluci budou přidávat další vítězství a hlavně je to bude dále bavit, protože to je ve fotbale to nejdůležitější!

 

Sestava SK Hostomice/Slovan Lochovice:

 

 

Stanislav Hadraba, Matěj Frajtág, Radovan Toť, Lukáš Toth, Ondra Kropáč, Pavel Časar, Jan Bastl, Jan Houska, Petr Mikitinec, Jiří Parkan

 

Celou fotogalerii z finále naleznete: ZDE