Mladší žáci celkově na 12.místě okresu a další prohra týmu dospělých

Mladší žáci sehráli poslední utkání sezóny na domácím hřišti v pátek 7.6. jako odvetu se Sokolem Králův Dvůrv boji o celkové 11.místo  okresu Beroun. 

 

Ve čtvrté minutě jsme se ujali vedení zásluhou Petra Budila, jenž po samostatné akci prostřelil soupeřova gólmana. Zápas byl velmi nervózní a plný soubojů na hranici fair play. Ve třinácté minutě náš tým uklidnil Jakub Černý, který zvýšil na dva nula. Dvoubrankové vedení nám dlouho nevydrželo, soupeř dokázal rychle reagovat a snížit na 2:1. V prvním poločase se již skóre neměnilo a do kabin se šlo v náš prospěch – 2:1.

 

Ve druhém poločase byl soupeř lepším týmem než my a na některých našich hráčích byl vidět nezájem či nechuť hrát a porvat se o výsledek. Soupeře jsme nechávali hrát čím dál tím víc a hráči Sokola toho využili a vyrovnali na 2:2. V 53 minutě měl krásnou individuální akci Matěj Horník při které byl několikrát soupeřem faulován a když už rozhodčí po několikátém faulu pískl tak náš hráč oplácel a byl po právu vyloučen. Ztráta jednoho hráče v poli byla znát a soupeř utkání v závěru otočil na konečných 2:3 a zaslouženě zvítězil.

 

 

Branky: Budil Petr, Černý Jakub

 

 

Sestava SK Hostomice:
Boukal Emil – Budil Petr [K], Bastl Jan, Moussilli David, Horník Matěj, Hnízdil Jakub,  Palivcová Tereza, Parkán Jiří, Mikitinec Petr, Černý Jakub, Hejduk Michal

 

 

 

Pro několik hráčů to byl poslední zápas v mladších žácích, přejeme jim hodně úspěchů ve starších kategoriích a všem, kteří s námi odehrají další sezónu, samozřejmě také.

 


V sobotu 8.6. odehrál náš tým dospělých utkání na hřišti také sestupem ohroženého týmu Újezda. Utkání bylo po celý zápas v režii domácího celku a naši hoši si odvezli po zásluze prohru v poměru 4:1.

 

Branka Hostomic: 89′ Hornát Aleš

 

Sestava SK Hostomice:

Jaroš Zdeněk – Roubín Jan [K] (Rylich Ladislav), Šereda Miroslav, Kačírek Ondřej (Lisý Martin), Rejzek Jan – Plecitý Michal (Císař Michal), Poluk Marek, Hornát Aleš, Kodad Matěj (Kodr Jan) – Kačírek Jan, Svoboda Petr (Anděl Tomáš)

 

V posledním zápase sezóny se utkáme na domácím hřišti v sobotu 15.6. s týmem Podluh. Utkání začíná v klasických 13:30hod. Náš tým bude muset nejspíš vyhrát a získat 3 body, protože soupeři ze Svaté a Újezdu se k nám příblížili na rozdíl jediného bodu a v případě jejich výhry v posledním kole a našeho neúspěchu by znamenalo, že náš tým po roce sestoupí do IV.třídy.

 

Přijďte nás povzbudit – budeme Vaši podporu potřebovat!