Máťa Cup 2019

V sobotu 22.6.2019 proběhl 2. ročník netradičního turnaje v malé kopané s názvem Máťa Cup. Turnaj byl určen převážně pro hráčky a hráče starší a mladší přípravky, ale svá zastoupení měly i kategorie mladších žáků a dokonce i naší miniškoličky. Tento rok jsme se přesunuli do areálu SK Hostomice, kde na nás čekalo krásně připravené hřiště.
 

Do Hostomic se opět sjely týmy se zvučnými jmény jako Real Madrid a Juventus Turín, které byly doplněny dalšími: Totíci, Holky z Hostomic a 1. HKS Fotbal.

 

Hrálo se systémem každý s každým a hrací doba trvala 12 minut. Bohužel nám nepřálo počasí a s výjimkou posledních desítek minut nám celý turnaj propršel. Nicméně nikdo z hráčů nechtěl odejít a všichni čekali a těšili se na zápasy, které pak odehráli většinou za deště. Během turnaje na nás čekaly doplňkové soutěže typu fotbalové střelnice a nožičkové výzvy. Po celé odpoledne jsme mohli vidět skvělé výkony a krásný fotbal ve stylu fair play.

 

Všichni účastníci turnaje obdrželi drobné ceny a odcházeli spokojeně domů. Turnaj nakonec ovládl tým s názvem Totíci, který navázal na vítězství z minulého ročníku a dělí ho tak pouze jedno vítězství od získáni putovního poháru.
 

Děkujeme všem dobrovolníkům za pomoc a již se těšíme na další ročník!