Loučení ”Kaničky” a remízy pro dospělé a mladší žáky

Naši mladší žáci odehráli v pátek 31.5.2019 první souboj o celkové 11.místo proti Sokolu Králův Dvůr a to na jeho hřišti. Zápas jsem začali velice špatně a již po poločase prohrávali rozdílem tří branek – 0:3 z našeho pohledu. Po přestávce jsme změnili brankáře a naše hra se rapidně zlepšila a tým začal konečně předvádět pěkné fotbalové kombinace. Nakonec se nám podařilo po zásluze vyrovnat na konečných 3:3! Škoda ještě šancí v závěru utkání, ale i tak remíza byla dobrým výsledkem.
Pochvalu zaslouží všichni hráčky a hráči, zejména pak Terka Palivcová, která hrála s největším zápalem do hry.

Branky: 2x Budil Petr, Bastl Jan

 

 

Sestava SK Hostomice:
Horník Matěj (Boukal Emil) – Budil Petr [K], Bastl Jan, Boukal Emil, Hnízdil Jakub,  Palivcová Tereza, Parkán Jiří, Kropáč Ondřej, Frajtág Matěj, Černý Jakub

Odvetu hrajeme na našem hřišti v pátek 7.6.2019 a utkání začíná v 17.30hod. Přiďte nás povzbudit v boji o konečné 11.místo na okrese Beroun!

 


Náš tým dospělých přívítal v důležitém utkání v sobotu 1.6.2019  na domácím hřišti soupeře ze Svaté. Cílem bylo jednoznačně vítězství a jistota v podobě záchrany v soutěži. Bohužel utkání nepřineslo mnoho fotbalovosti a pohledných akcí. V prvním poločase se hra přelévala z jedné poloviny na druhou a ani jeden z týmů si nevytvořil větší šanci. V druhém poločase byl náš tým o něco více aktivnější, ale ani dvě velké šance jsme nedokázali proměnit. Naštěstí náš soupeř byl stejně neefektivní a proto utkání skončilo zaslouženou remízou 0:0.

 

V utkání se rozloučil se svojí bohatou kariérou náš dlouholetý hráč, pan fotbalista Petr Veselý zvaný ”Kanička”. SK Hostomice mu děkuje za jeho služby a za to jak rozdával fotbalovou radost v našem, ale i v jiných týmech. Je obdivuhodné do jakého věku vydržel běhat po okresních trávnících.

Petře, díky moc!

 

 

 

O záchranu se tedy musíme snažit i v dalším utkání a to na hřišti sestupem ohroženého Újezda, ktery na nás ztrácí pouhé 4 body a bude se snažit se na nás dotáhnout. Utkání začíná v sobotu 8.6.2019 od 17hod na hřišti soupeře. Nám k záchranně stačí jediný bod. Pevně věříme, že jej urveme ihned v následujícím utkání. Tak nás přijďte povzbudit!

 

Sestava SK Hostomice:

Jaroš Zdeněk – Roubín Jan, Šereda Miroslav, Poluk Marek, Rejzek Jan – Anděl Tomáš (Lisý Martin), Plecitý Milan [K], Hornát Aleš, Kodad Matěj, Rylich Ladislav (Kareš Jakub) – Veselý Petr (Císař Michal)

 

 


 

Starší přípravka odehrála poslední turnaj semifinálové skupiny v neděli 2.6. na hřišti v Hořovicích. Již jistý postup do finálového turnaje potvrdil náš tým ziskem dalších 6 bodů za dvě výhry a dvě porážky. Celkově skončil tým na 3. místě a bude hrát ve finalovém turnaji.

 

Do finálového turnaje, které se konná v neděli 2.6.2019 od 9.00hod na hřišti v Hostomicích se probojovali: Cábelíci Králův Dvůr, Cembrit Beroun, Sokol Králův Dvůr, Hořovicko, Komárov a náš tým Hostomice / Lochovice.

 

Přijďte nás povzbudit!