III.třída pro Hostomice zachráněna

V sobotu náš tým dospělých odehrál poslední soutěžní utkání a to na domácím hřišti proti týmu z Podluh. Fotbalová matematika nám říkala, že při příznivé shodě náhod z ostatních utkání by nám mohla stačit i prohra k záchraně III.třídy. Nicméně náš tým chtěl jednoznačně vyhrát a byl v tabulce výše postavenému soupeři vyrovnaným soupeřem.

 

Bohužel jsme na 3 body opět nedosáhli a i když po dobrém výkonu prohráli v poměru 1:3. Soupeř byl přeci jenom o trošku lepší a zaslouženě vyhrál. Náš tým díky prohře Svaté na půdě Nižboru ovšem setrvává v III.třídě Berounského okresu!

 

Děkujeme všem hráčům, trenérům a organizačnímu týmu za odvedenou práci v tomto ročníku a pevně věříme, že následující sezóna bude z pohledu předvedené hry a výsledku lepší než ta letošní.

 

Konečná tabulka III.třídy (bez odehraného utkání Mořina – Všeradice):