Mladší žáci: remíza s Tlusticí

V pátek 24.5. jsme zajížděli k poslednímu zápasu naší skupiny na hřiště Tlustice.

Zápas jsme začali velmi pěkně a v šesté minutě šli do vedení zásluhou Petra Budila. Ani soupeř nebyl bez šancí, prozatím se nám ale dařilo držet čisté konto. Po několika minutách vstřelil Petr Budil druhý gól a vedli jsme 2:0. Zápas to byl napínavý, hrálo se nahoru dolů a ani Tlustice nechtěla být bez gólu a po několika šancích se jí podařilo snížit. Do konce prvního poločasu dali oba týmy ještě po jednom gólu a průběžný stav byl 3:2 v náš prospěch.

 

Druhý poločas se byl ve stejném tempu, přinášel poměrně pohledný fotbal, oba týmy chtěli vyhrát. Když jsme překonali soupeřova gólmana po čtvrté, byli jsme k výhře blíže my. Soupeř dokázal opět reagovat a snížit. Celý zápas jsme se přetahovali o vedení o jeden či o dva góly až do poslední minuty. Bohužel v poslední minutě dokázal soupeř vyrovnat na konečných 6:6. Remíza byla asi zasloužená pro oba týmy a nám stačila pro udržení šestého místa v tabulce.

 

Branky: 4x Budil Petr, Bastl Jan, Horník Matěj

 

Sestava SK Hostomice:

Toť Radovan –  Horník Matěj, Budil Petr [K], Bastl Jan, Hadraba Stanislav, Palivcová Tereza, Hnízdil Jakub, Parkán Jiří, Hejduk Michal, Kropáč Ondřej

 

Skončili jsme tedy na konečném 6.místě tabulky skupiny B a budeme hrát o celkové 11.místo v okresu Beroun s týmem Sokol Králův Dvůr. Termíny zápasů budou upřesněny v následujících dnech.

 

Gratulujeme!