Debakl pro Áčko a postup starší přípravky

O tomto víkendu odehráli své další zápasy a turnaje všechny naše týmy. Mladší žáci svoje utkání odehráli již v pátek a píšeme o nich v předešlém článku.

 

Mladší přípravka odehrála svůj poslední turnaj semifinálové skupiny opět v Lochovicích a to již bez šance se probojovat na finálový turnaj. V prvním zápase jsme obdrželi vysokou prohru od týmu Lochovic A v poměru 0:7. Poté se naše hra zlepšila a bylo to vidět i ve výsledcích. V turnaji jsme obsadili konečné 5.místo, které jsme obsadili i v celkovém pořadí.

 

Výsledky turnaj Lochovice 25.5.: Hostomice vs Lochovice A 0:7, Hostomice vs Felbabka 1:1, Hostomice vs Lochovice B 2:0, Hostomice vs Hořovicko 1:3, Hostomice vs Neumětely 2:3.

 

Celkové pořadí skupina SB Jaro mladší přípravky:

  1. Lochovice A ….. 77 bodů
  2. Neumětely …… 54 bodů
  3. Felbabka …… 51 bodů
  4. Hořovicko …… 46 bodů
  5. Hostomice ….. 27 bodů
  6. Lochovice B …..  7 bodů

 

Gratulujeme všem hráčkám a hráčům ke sportovním výsledkům a doufáme, že je fotbal bude bavit i nadále!

 


A tým zajížděl v sobotu na hřiště prvního týmu III.třídy Zaječova. Utkání jsme začali naprosto katastrofálně a již po polačase jsme prohrávali o 5 branek. V druhém klání nám domácí nadělili ještě dalších 5 branek a my si odnesli debakl v poměru 10:0.

 

Sestava SK Hostomice:

Jaroš Zdeněk – Císař Michal, Šereda Miroslav, Poluk Marek, Plecitý Michal – Anděl Tomáš, Plecitý Milan [K], Hornát Aleš, Kodad Matěj – Kačírek Jan, Svoboda Petr

 

V dalším kole přivítáme na domácím hřišti tým Svaté a doufáme, že odčiníme debakl ze Zaječova. Utkání začíná v sobotu 1.6. od 13.30hod.

 

Přijďte nás povzbudit!

 


Fotbalový víkend ukončila pro naše barvy starší přípravka a to v neděli 26.5. na turnaji v Komárově. Tým obsadil konečné třetí místo a zajistil si tak již definitivně postup do finálového turnaje o titul přeborníka okresu Beroun.

 

GRATULUJEME!!!

 

výsledky: Hosto / Locho vs Komárov 1:0, Hosto / Locho vs Cerhovice 5:0, Hosto / Locho vs Zdice B 0:3, Hosto / Locho vs Hořovicko 2:6

 

Finálový turnaj se uskuteční v neděli 9.6. od 10hod. Místo bude ještě upřesněno, ale už nyní můžeme prozdradit, že se o pořádání turnaje hlásí náš klub. Uvidíme jak budeme úspěšní.

 

Držte nám palce!