Školička na prvním turnaji!

V neděli 7.4 se naše fotbalová školička zúčastnila svého prvního turnaje ve Všeradicích. Jednalo se o turnaj Michala Vitnera za účasti 12 týmů. Pro naprostou většinu hráčů to byl úplně první zápas v životě a poprvé měli na sobě fotbalové dresy. Atmosféra celého turnaje byla úžasná a postupně se do našich prvních soubojů zapojili i rodiče a fandili z celého srdce.

 

Naše výkony proti daleko zkušenějším soupeřům nebyly ideální, ale i tak jsme dokázazali vstřelit několik krásných gólů.
Byli jsme hodně nervózní, asi nejvíc náš trenér p. Eiselt Michal, který si poprvé vyzkoušel roli hlavního trenéra. Nakonec zvítězila bojovnost a nadšení do dalších zápasů. Protože šlo hlavně o zábavu a možnost zkusit si opravdový zápas, všechny týmy skončili na 1. místě. Každý hráč ješte dostal svou první fotbalovou medaili, diplom a pohár pro tým. Vše jsme zakončili společným obědem a rozjeli se domů. Věříme, že pro všechny to byla krásná fotbalová neděle.

 

Musíme ještě poděkovat našemu sponzorovi, panu Perníčkovi, který nám zaplatil startovné na turnaji a pro každého hráče naší fotbalové školičky i ml. přípravky ještě sportovní tašku.

 

 
MOC DĚKUJEME!

 

Sestava SK Hostomice: Kohlíček, Fikáček, Perníček, Svoboda, Píšková, Jínová, Zbytovský K.

 

Trenér: Eiselt Michal
Vedoucí a asistent : Vaculík Jiří
…a rodiče

 

Věříme, že naše školička bude pokračovat v dalších turnajích ve stejném zápalu jako tomu bylo na turnaji ve Všeradicích!