Mladší žáci přivezli stříbro!

V sobotu 16.2. jsme se zúčastnili halového turnaje mladších žáků v Jincích. Turnaje se účastnily čtyři týmy a to Felbabka, Rpety, Žebrák a Hostomice. Hrálo se každý s každým 20 minut.

 
První utkání jsme sehráli s týmem Rpet, které jsme vcelku jednoznačně přehráli 3:1, kdy po jednom gólu vstřelili Petr Budil a Honza Bastl a jeden si dal soupeř sám. Zápas s Felbabkou jsme vedli už po 30ti vteřinách zásluhou Petra Budila a skóre 1: 0 nám vydrželo po většinu utkání, když jsme nedokázali využít několik opravdu pěkných šancí které jsme měli. Možnost skórovat, však využil naopak soupeř a vyrovnal na 1:1. I když jsme ještě šanci na vstřelení vítězné branky měli, stav utkání se nezměnil a utkání skončilo tak remízou.

 

Proti týmu ze Žebráku, jsme se opět ujali vedení, tentokrát se střelecky prosadil Jakub Černý a zápas to byl zápas opravdu k pokoukání, hrálo se nahoru dolů se spoustou šancí na obou stranách. Bohužel tři minuty před koncem soupeř vyrovnal a my už do konce zápasu zvýšit nedokázali. Rozešli jsme se opět smírně 1:1.

 

I na tomto turnaji musím vyzdvihnout výkon gólmana Emila Boukala, který opět kryl bezpočet soupeřových střel. Pochvala a díky patří ovšem všem hráčům za podané výkony. Naši žáci obsadili na turnaji krásné druhé místo, když první, druhý, i třetí tým měli stejný počet bodů i skóre a rozhodoval rozdíl mezi vstřelenými a obdrženými góly.

 

Sestava SK Hostomice:

 

Petr Budil, Jakub Černý, Terka Palivcová, Michal Hejduk, Jirka Parkán, Honza Bastl, Emil Boukal, a Jakub Hnízdil