Mladší přípravka: “Opět druzí”

V sobotu 16.2. naše ml. přípravka odehrála již  třetí ze čtyř turnajů ve Zdicích. Krásné počasí a už skoro domácí prostředí a hlavně náš výkon z minula, prostě vše ideální pro krásný turnaj. Chtěli jsme tentokrát vyhrát a konečně porazit Hostouň. Zatím jsme s nimi dvakrát remízovali a tak jsme to chtěli zkusit.

 

Přijeli jsme v plné sestavě:

 

Vaculík Jiří ml., Pecivál Dominik, Skála Jiří,Sůrová Monika, Vaculíková Ivča, Zbytovský Kristian, Rychlý Josef, Smetana Štěpán, Halfar Jonáš

 

V prvním zápase jsme porazili Všeradice 3:0 a vše vypadalo dobře. V druhém jsme vyzvali Hostouň a vědeli , že je můžeme porazit. Bohužel se nám to nepovedlo, navzdory našemu vedení 1:0 jsme nakocec odešli s porážkou 1:3.
Hodně nás to mrzelo a tak trochu poznamenalo i třetí zápas proti Zdicím, který byl z naší strany plný chyb a zmatků. Nakonec jsme museli vystřídat i brankáře a hrát o výsledek. To se naštěstí povedlo a vyhráli jsme 3:2.

 

Poslední zápas proti Hořovicím už jsme zase hráli to co umíme. Všichni se snažili hrát co nejlépe  a za chvíli jsme vedli 1:0. Hořovice  jsme docela tlačili, ale z ojedinělé akce soupeř srovnal na 1:1. Měli jsme spoustu šancí, ale oni dobrého brankáře. Když nedal ani po krásné akci Vaculík Jirka ml.,vypadalo to na remízu. Naštěstí zápas rozhodl náš “největší” útočník Rychlý Pepa, který krásnou střelou upravil na konečných 2:1 a to ještě v poslední minutě. Poté ještě Monika Sůrová přestřelila od půlky úplně prázdnou bránu…škoda.

 

A tak jsme nakonec obsadili opět druhé místo – “ZASE”

Houstouň jsme bohužel neporazili, ale byla to naše první prohra v této serii turnajů  a to je skvělé, jen tak dál.

 

pořadí třetí turnaj:

 

1.Hostouň
2.Hostomice
3.Hořovice
4.Všeradice
5.Zdice

 

V sobotu 23.2 jedeme do Zdic na poslední turnaj , bohužel nám bude chybět naše opora a zároveň nejlepší třelec na turnaji  Monika Sůrová, ale když nám budete držet palce a vše dobře dopadne , možná přivezeme i pohár.

 

trenér  Vaculík Jiří
asistent 1  Eiselt Michal
asistent 2  Vaculíková Simona
rodiče a přátelé