Konečně výhra týmu dospělých a k tomu vstřelené 4 branky!

V sobotu 10.11 jsme přivítali na domácím hřišti tým Újezda, který je naším sousedem v celkové tabulce a měl prozatím o jeden bod více než náš tým. Po výbuchu v minulém kole na hřišti posledního týmu soutěže Svaté zněl úkol zcela jednoznačně = 3 body.

 

Tento úkol začal domácí tým plnit již od začátku utkání a měl nad hostujícím celkem jasnou převahu. V 19.minutě otevřel skóre Vašík Štyler a potvrdil tím dobrou střeleckou formu. Když o 2 minuty později přidal další branku Aleš Hornát bylo ještě veseleji. Celý první poločas jsme byli jasně lepší a aktivnější než hostující tým, vytvářeli si řadu šancí a hlavně je proměnili v branky. Těsně před poločasem přidal Honza Kačírek po hezké akci třetí branku a do kabin se šlo za stavu 3:0 pro domácí. V druhé půlce jsme ovšem nesmyslně polevili a umožnili soupeři se přiblížit na rozdíl jediné branky. Ze zápasu se stalo lehké drama, které musel až těsně před koncem rozhodnout svou druhou brankou v zápase Aleše Hornát. Kluci porazili Újezd v poměru 4:2 a troufáme si říct, že zaslouženě. Konečně jsme vstřelili branku a to hned 4x.

 

Sestava SK Hostomice:

Jaroš Zdeněk – Šereda Miroslav, Veselý Petr, Plecitý Milan [K], Roubín Jan (Kačírek Ondřej), – Poluk Marek (Svoboda Michal), Rylich Ladislav, Hornát Aleš, Plecitý Michal (Bartoš Pavel), – Kačírek Jan, Václav Štyler ml.

 

Gratulujeme!

 

Tímto zápasem jsme ukončili podzimní sezónu a v tabulce jsme poskočili na celkové 10.místo. Podzimní sezóna byla celá jako na houpačce – nezačali jsme ji vůbec špatně, ale po pár dobrých kolech se projevila chybějící tréninková docházka a začali jsme sbírat porážku za porážkou a hlavně chyběla koncovka v podobě branek. Kluci si ale ověřeli, že III.třídu hrát můžou a to i s týmy, které mají postupové ambice.

 

Pevně věříme, že jak končí podzimní sezónu tak ve stejném duchu začnou i tu jarní!