Výhra mladších žáků a bojovný výkon dospělých

V pátek 26.10 si naši mladší žáci připsali další výhru a to po domácí výhře 5:4 nad týmem Tlustice. V zápase byl náš tým na základě aktuální tabulky favoritem a to již od začátku utkání potvrdil gólem Petra Budila a posléze Terky Palivcové. Když se v 21.minutě prosadil věkově ještě hráč starší přípravky Jirka Parkán, vypadalo to na jasnou domácí výhru. Hostující tým se ale nepoložil a začal nám hlavně zásluhou jejich útočníka Bači (vstřelil nám hattrick) nepěkně zatápět. Snížil na rozdíl dvou branek, ale na to odpoveděl náš kapitán Petr Budil a do kabin se šlo za stavu 4:1 pro domácí tým. Druhou půli jsme si zbytečně zkomplikovali po několika neproměněných šancích a dovolili soupeři snížit na rozdíl jedné branky a z jasného zápasu se stalo drama. V této chvíli nás podržel několika skvělými zákroky náš brankář Emča Boukal. Nicméně na vše sám nestačil a po naší hrubé chybě v obraně Tlustice srovnali na 4:4. Zápas už vypadal na remízu, ale naštěstí náš tým zabojoval a zásluhou Jakuba Černého se ujal vedení, které již do konce zápasu ubránil a připsal si do tabulky další 3 body.

 

Sestava SK Hostomice:

Boukal Emil – Parkán Jiří, Dalešický Josef, Nečas Marek, Moussilli David, Budil Petr [K], Horník Matěj, Palivcová Tereza, Hejduk Michal, Černý Jakub

 

Gratulujeme!

 

 

 

Podzimní sezónu zakončíme na domácím hřišti 2.11 odloženým 1.kolem proti týmu Hořovicko B. Zápas začíná v 15.30hod.

 

Přijďte nás povzbudit, budeme to potřebovat!

 

Navštivte naší fotogalerii ze zápasu s Tlusticí a i ostatních zápasů: fotogalerie

 


Tým dospělých přívital na domácím hřišti v sobotu 27.10 vedoucí tým tabulky a to TJ Zaječov. Hostující celek má postupové ambice do II. třídy a byl v zápase jasným favoritem. Ovšem domácí celek mu statečně odolával a byl mu vyrovnaným soupeřem. V zejména prvním poločase jsme hosty až na jednu brankovou situaci nepustili do žádné větší šance a obranná čtveřice pod taktovkou Milana Plecitého a Petra Veselého pracovala na výbornou. Bohužel ke konci prvního poločasu se nám zranil Váša Štyler a s ním odešla útočná síla. Nicméně kluci bojovali a za to zaslouží pochvalu. V druhém poločase se projevila větší fotbalovost hostujícího týmu a po dvou krásných brankách šel zaslouženě do vedení 0:3. Naši hoši stále srdcatně bojovali, ale bohužel nás vždy zklamala finální přihrávka a proto jsme nedotáhli žádnou z několika situací do vytoužené branky.

 

 

Opět jsme nebodovali, ale odcházíme s hlavami nahoře a pokud budou kluci makat tak jako v tomto zápase, body se jistě dostaví!

 

Sestava SK Hostomice:

Jaroš Zdeněk – Šereda Miroslav, Veselý Petr, Plecitý Milan [K], Rejzek Jan (Lisý Martin), – Kačírek Ondřej (Bartoš Pavel), Rylich Ladislav, Hornát Aleš, Poluk Marek (Svoboda Michal), – Kačírek Jan, Václav Štyler ml. (Plecitý Michal)

 

V dalším kole zajíždíme v neděli 4.11 na Svatou, která je zatím na poslední příčce tabulky. Zápas začíná ve 14:00hod. Pevně veříme v zisku 3 bodů, tak nás přijeďte podpořit!

 

Navštivte naší fotogalerii ze zápasu se Zaječovem a i ostatních zápasů: fotogalerie