Shrnutí dalšího kola okresních soutěží

Je za námi další kolo okresních soutěží. Naše týmy rozhodně neudělaly na poli fotbalovém ostudu a přivezly velice zajímavé výsledky. Detaily, co se jak odehrálo u všech jednotlivých  věkových kategorií, naleznete v článku níže.

 

Již v pátek 5.10 odjeli naši mladší žáci na hřiště Komárova – konečně v plné sestavě. Krásný fotbal, plný spousty akcí na obou stranách, chvilku měl převahu soupeř, chvilku my. Od čtvrté minuty jsme bohužel prohrávali, ale soupeře jsme nechtěli nechat hrát, krásné úniky měli Petr Budil a Matěj Horník, stále nám ale chybí trochu více klidu v zakončení, i trochu toho pověstného štěstí. Nepočítal jsem střely na bránu, ale myslím si, že jsme měli zhruba stejně šancí vstřelit branku jako náš protivník. Nicméně využít jsme je nedokázali. Soupeř zvýšil na 2:0 z trestného kopu cca 20 metrů krásnou trefou do šibenice a do poločasu přidal ještě jeden gól. I přes nepříznivý stav jsme stále nepřestávali věřit, šance byly, jen větší fotbalová kvalita při zakončení chyběla. Ve 42. minutě hráči Komárova zvýšili na 4:0. Ve 48. minutě snížil Jakub Černý na 4:1 a tento výsledek zůstal až do konce utkání. Škoda. S výkonem kluků a holek jsme byli spokojení, hráli fotbal a chtěli vyhrát, dnes to bylo opravdu cítit. Držme jim palce, ať už se konečně zadaří.

 

Sestava SK Hostomice:

Boukal Emil – Rajdl Matěj, Dalešický Josef, Nečas Marek, Moussilli David, Parkán Jiří, Budil Petr [K], Horník Matěj, Puchmajerová Tereza, Palivcová Tereza, Hejduk Michal

 

Branka: Jakub Černý

 

 

 

Další soutěžní utkání odehrajeme v pátek 19.10. od 16:30 na hřišti v Újezdě. Přijďte nás povzbudit!

 

-Dušan-

 


 

Náš A tým odjel v sobotu 6.10. na hřiště Tetína, kde nás nečekal lehký soupeř. Domácí byli dle papírových předpokladů favority. Jak už to ale ve fotbale bývá, vše se rozhoduje na hřišti. Naši hráči odevzdali velice bojovný výkon. Na ne moc kvalitním hřišti nepustili soupeře k vážnější šanci a po zásluze si odvezli bod z venku za cennou remízu 0:0. Tím alespoň trochu odčinili poslední domácí prohru s týmem Oseka. Pokud budeme přivážet z cizích hřišť nějaké ty bodíky a doma budeme naplno bodovat, půjdeme tabulkou jistě výše. Dobrý výsledek z Tetína mohou naši hoši potvrdit již příští sobotu 13.10., kdy od 13:30 přivítají na svém hřišti tým Všeradic

 

Sestava SK Hostomice:

Jaroš Zdeněk – Kačírek Ondřej, Plecitý Milan [K], Hornát Aleš, Šereda Ludvík – Plecitý Michal (Bartoš Pavel), Kodr Jan, Koryta Jakub (Šťáhlavský Pavel), Kačírek Jan – Štyler Václav ml, Poluk Marek

 

Diváků: 30

 

 


Naše mladší přípravka odjela v sobotu 6.10. na další turnaj do Felbabky a obsadila celkově krásné 3.místo po těchto výsledcích:

 

Hostomice vs Neumětely 0:2, Hostomice vs Všeradice 4:0, Hostomice vs Podluhy 1:1, Hostomice vs Felbabka 0:2, Hostomice vs Zdice 3:2.

 

Tabulka turnaj Felbabka 6.10.

 

1. Felbabka
2. Neumětely
3  Hostomice
4. Zdice
5. Podluhy
6. Všeradice

 

Poslední turnaj podzimu nás čeka u nás doma v Hostomicích a to v sobotu 20.10. od 10.00 hod.
Přijďte nás povzbudit!

 

————————————————————————————————————————————–
Fotbalový víkend uzavřela naše starší přípravka SK Hostomice / TJ Slovan Lochovice v neděli 7.10., kdy se zúčastnila turnaje na Felbabce, kam znovu poslala 2 týmy rozdělené na ‘A’ a ‘B’.

 

Naše áčko začalo turnaj vítězstvím nad Neumětely v poměru 2:0, kdy se trefili Ondřej Kropáč nádhernou střelou do šibenice a Jirka Parkán po krásném úniku. Poté jsme nastoupili proti Hořovicku A a jak už to u nás bývá zvykem, prospali jsme začátek utkání a téměř okamžitě jsme prohrávali 0:1. Od první inkasované branky jsme hru vyrovnali a byli jsme více než vyrovnaným soupeřem. Bohužel pokaždé, když jsme vyrovnali, dokázal soupeř odpovědět a vždy byl o jednu branku ve vedení. Zápas skončil nakonec naši prohrou 2:3 (Toth, Kropáč), ale odešli jsme s hlavami vzhůru. Dalším naším soupeřem byl tým domácí Felbabky, který nám při posledním turnaji uštědřil nepěknou prohru a vstřeli nám 4 branky. Naštěstí se výkon ze Všeradic neopakoval a naši hráči jasně zvítězili 4:2 po brankách Kropáče 2x, Parkána a Totha. Za zmínku stojí především super kombinace po rohovém kopu, kdy Luky Toth našel krásným centrem Jirku Parkána a ten zkušeně zavěsil hlavičkou. V posledním utkání proti Všeradicím jsme utkání ubojovali a radovali se z cenné výhry v poměru 1:0 (Kropáč). Na tomto turnaji jsme obsadili skvělé 2.místo a téměř na jisto jsme udělali postupový krok do jarní semifinálové skupiny.
Do turnaje neoficiálně zasáhlo i naše B mužstvo, které odehrálo celkem 4 utkání s těmito výsledky:
SK Hostomice / TJ Slovan Lochovice B:  vs Všeradice 0:7, vs Neumětely 0:2, vs Hořovicko 0:12, vs Felbabka 2:1 (Báchor 2x).
Naše béčko zaznamenalo vůbec první podzimní vítězství po bojovném výkonu proti Felbabce. Doufáme, že je to povzbudí a další výhry budou přibývat!

 

Sestava SK Hostomice / TJ Slovan Lochovice A:

Toť Radovan – Frajtág Matěj, Mikitinec Petr, Parkán Jiří [K], Kropáč Ondřej, Toth Lukáš, Hadraba Stanislav, Bastl Jan

 

Sestava SK Hostomice / TJ Slovan Lochovice B:
Bastl Jan – Kolařík Šimon, Sůrová Monika, Mandík Ondřej, Houska Jan, Časar Pavel, Pichl Jan, Báchor Matěj

 

Tabulka turnaj Felbabka 7.10.

 

1. Hořovicko A
2. SK Hostomice / TJ Slovan Lochovice A
3  Všeradice
4. Neumětely
5. Felbabka

 

Další turnaj nás čeká již příští neděli 14.10. od 10.00 hod na hřišti Slovanu Lochovice.

 

Přijďte nás povzbudit!