Kanonáda mladších žáků, postup mladší přípravky a dospělí opět bez bodu!

Kanonáda mladších žáků v Újezdě, potvrzení postupu na domácím turnaji mladší přípravky a prohra A týmu – takový byl poslední víkend pro náš Hostomický fotbalový klub. Níže si můžete přečíst detaily zápasů / turnajů našich týmů, které zasáhli o tomto víkendu do fotbalových bojů.

 

Mladší žáci odstartovali fotbalový víkend již v pátek 19.10 na hřišti posledního Újezdu. Tým pod vedením trenérů Horníka a Nečase se opět sešel v plné sestavě a na hřišti to bylo znát. Kluci a holky rozjeli gólový brankostroj, který se zastavil na skóre s výsledkem 0:21 pro náš tým. V utkání se blýskl náš kapitán Péťa Budil, který zatížil soupeřovu branku celkem 9 góly. Ostatní mu zdárně sekundovali a předvedli několik vynikajících kombinakcí s dobrým zakončením. S největší pravděpodobností se jedná o historicky nejvyšší výhru v této věkové kategorii pro hostomický fotbal – GRATULACE! Po ne úplně povedeném začátku soutěže, kdy jsme postrádali několik hráčů / hráček z různých důvodů (prázdniny, nemoc, dovolené) a utrpěli několik vysokých proher, se náš tým zkonsolidoval a začíná sbírat body a hlavně hraje fotbal, který se musí líbit. Aktuálně mu patří 6.příčka a to má před sebou ještě 2 zápasy (tabulku naleznete níže v článku). Pevně věříme, že kluci a holky budou pokračovat ve stejných výkonech.

 

Sestava SK Hostomice:

Boukal Emil – Parkán Jiří, Dalešický Josef, Nečas Marek, Moussilli David, Budil Petr [K], Horník Matěj, Svobodová Tereza, Puchmajerová Tereza, Palivcová Tereza, Hejduk Michal, Černý Jakub, Hnízdil Jakub, Bastl Jan

 

Branky: 9x Petr Budil, 3x Matěj Horník , 2x Jakub Černý, 2x Tereza Palivcová, 2x Josef Dalešický, Jabuk Hnízdil, Emil Boukal, Jan Bastl

 

Příští utkání hrajeme na našem hřišti  v pátek 26.10 od 16:30hod a přivítáme tým Tlustice.

Přijďte nás povzbudit!

 

 


Tým mladší přípravky zakončil své podzimní působení ve skupině C domácím turnajem v sobotu 20.10. V prvním utkání porazil Podluhy 1:0, v zápase jsme byly lepší a zaslouženě vyhráli. V dalším utkání proti Všeradicím jsme neproměnili několik vyložených šancí a když jsme k tomu přidali 2 nastřelené tyče skončil zápas remízou – 1:1. Ve třetím utkání turnaje jsme poprvé prohráli a to s týmem Felbabky, která nás porazila poměrem 1:2. Poté na nás čekal již favorit skupiny a jasně vedoucí tým tabulky Neumětely. V zápase jsme podali bojovný výkon a po většinu utkání drželi nerozhodný stav. Bohužel ke konci utkání přišla naše nešťastná ruka v pokutovém území a soupeř se ujal vedení z pokutového kopu. Tým Neumětel posléze vsítil ještě jednu branku a po zásluze vyhrál poměrem 2:0. Poslední utkání turnaje a i podzimní části si holky a kluci pod vedením trenéra Vaculíka užili a zvítězili nad týmem Zdic 3:1. Nakonec z toho bylo na turnaji krásné a pro nás již tradiční 3.místo!

Gratulace!

Sestava SK Hostomice:

Dominik Pecivál, Lochová Sára, Rychlý Josef, Jiří Skála, Smetana Štěpán, Sůrová Monika, Ungermanová Katka, Zbytovský Kristián, Vaculík Jiří, Trenéři: Vaculík Jiří st. a Michal Eiselt

Tabulka turnaj Hostomice 20.10.

1. Neumětely
2. Felbabka
3  Hostomice
4. Podluhy
5. Všeradice
6. Zdice

 

 

Po podzimní části se náš tým mladší přípravky umístnil na celkovém třetím místě a probojoval se do jarní semifinálové skupiny kde se střetnou první 3 celky ze skupin C a D. Již nyní známe obsazení této skupiny: TJ Slovan Lochovice A, FK Hořovicko, TJ Slovan Lochovice B, SK Hormír Neumětely, TJ Felbabka a SK Hostomice. První 3 celky z této skupiny se probojují do finálové skupiny, která bude bojovat o titul přeborníka okresu Beroun.

Držte nám palce!


Fotbalový víkend ukončil v sobotu 20.10 odpoledne náš A tým, který odjel k zápasu do Zadní Třebáně. Bohužel již o poločase jsme prohrávali 2:0 a i když Honza Kačírek snížil na rozdíl jediné branky tak domácí si již výhru pohlídali a zvítězili poměrem 3:1.

 

Sestava SK Hostomice:

Jaroš Zdeněk – Kačírek Ondřej, Plecitý Milan [K], Šereda Miroslav, Kodr Jan – Rylich Ladislav (Šťáhlavský Pavel), Hornát Aleš, Veselý Petr, Štyler Václav – Kačírek Jan, Poluk Marek

 

Branka: Kačírek Jan

 

Již dva týdny jsme nebodovali a nebezpečně jsme se příblížili chvostu tabulky. Momentálně nám patří 10.místo a potřebovali bychom nějaký ten bodík. Věříme, že se kluci kousnou již příští zápas kdy přívitáme na svém hřišti vedoucí celek TJ Zaječov a získají nějaký ten potřebný bodík. Utkání začína v sobotu 27.10 od 13:30hod.

 

Přijďte nás povzbudit!