Debakl týmu dospělých a úspěch starší přípravky

V 8.kole III.třídy okresní soutěže jsme přivítali na domácím hřišti celek Všeradic a očekávání byla minimálně v podobě zisku jednoho bodu. Bohužel hostující celek nás již v prvním polačase vyvedl z omylu a svým důrazem, rychlostí a kombinační hrou nás jasně přehrával. Brzy vedl 0:1 (brance předcházel offside, který byl více než hraniční) a po kiksu domací obrany zvyšoval hostující útočník do prázdné branky již na 0:2. Druhý poločas jsme začali velice špatně a již po pár minutách jsme prohrávali už 0:4. Po celé utkání diváci mohli vidět řadu osobních soubojů v kterých se pěkně jiskřilo a rozhodčí musel ukázat několik žlutých karet. Hostující celek vstřelil poté ještě jednu branku a když jsme neproměnili ani penaltu, nezbylo nic jiného než soupeři pogratulovat k výhře 0:5.

 

Sestava SK Hostomice:

Jaroš Zdeněk – Kačírek Ondřej, Plecitý Milan [K], Šereda Ludvík, Roubín Jan (Bartoš Pavel) – Plecitý Michal (Rylich Ladislav), Hornát Aleš, Bábíček Jakub (Svoboda Michal), Staněk Petr, Poluk Marek (Lisý Martin) – Kačírek Jan

 

 

V dalším kole zajíždíme v sobotu 20.10 do Zadní Třebáně. Utkání začíná v 15.30hod. Přijďte nás povzbudit!

 

 


Naše mládežnické týmy měli o tomto víkendu volno až na tým starší přípravky, která úspěšně ukončila svoje působení ve svojí skupině a potvrdila dobrou podzimní formu. Celkově naši hoši skončili na 2.místě a postupují do jarní semifinálové skupiny. Tým pod vedením trenérů Hadraby a Kropáče ukazuje, že se sešla výborná generace hráčů Hostomic a Lochovic, která obstojí i proti věkove silnějším ročníkům – tento rok hrají ročníky 2008-2009. Musíme zmínit, že v týmu naší starší přípravky jsou pouze 3 hráči ročníku 2008, zbytek je ročník 2009 a mladší. Ročník 2009 bude mít svoji TOP sezónu až v příštím ročníku, kde jak doufáme budou bojovat opět o titul přeborníka okresu Beroun.

 

Svůj poslední podzimní turnaj sehrála starší přípravka na hřišti našeho spojeného týmu TJ Slovanu Lochovic s těmito výsledky a obsadila po sečtení ostatních výsledků konečné vynikající 2.místo.

 

Hostomice / Lochovice A vs Neumětely 3:0 (Kropáč 3x), vs Hořovicko 0:4, vs Všeradice 1:2 (Toth), vs Felbabka 3:1 (Hnízdil, Parkán, Toth)

 

 

Turnaj absolvovalo i naše B mužstvo, které potvrdilo zlepšující formu a v mimo soutěžních utkáních vybojovalo tyto výsledky:

Hostomice / Lochovice B vs Neumětely 1:3, vs Hořovicko 0:8, vs Všeradice 2:6, vs Felbabka 3:4

 

 

Konečná tabulka turnaj Lochovice – 14.10

 

1. Hořovicko A
2. SK Hostomice / TJ Slovan Lochovice A
3  Neumětely
4. Všeradice
5. Felbabka

 

Celkově naši hoši tedy obsadili 2.místo a s přehledem se probojovali do jarní semifinálové skupiny, kde budou bojovat o postup do finálové skupiny o titul přeborníka okresu Beroun! Držte nám palce!

 

GRATULUJEME!

 

Podzimní sezónu zakončila starší přípravka dokopnou, kde holky a kluci soutěžili v několika dovednostních soutěžích spojených s fotbalovým míčem a všichni si odnesli hodnotné ceny.
Už nyní se těšíme na zimní sezónu, kde nás čeká několik halových turnajů a hlavně 2x týdně trénink v tělocvičně místní zákládní školy, kterou nám město Hostomice poskytlo zcela zdarma a za což mu patří obrovské poděkování za podporu našeho sportu.

 

Doufáme, že reprezentace našeho města Vás potěšila a budeme rádi když nás přijdete povzbudit v jarních utkáních. Veškeré detaily naleznete na našich webových stránkách www.skhostomice.cz

 

Na stránkách naleznete i nově vytvořený FANSHOP (bude zprovozněn ke konci listopadu), kde si můžete zakoupit jakékoliv předměty s logem místního fotbalového klubu (oblečení, dárkové předměty, upomínkové předměty) a udělat radost Vašim nejbližším. Budeme rádi když navštívíte naši stránku!

 

Díky za podporu!