Víkendové výsledky našich týmů – přípravky válcují!

A tým přivítal o víkendu na svém hřišti souseda z tabulky tým Loděnice B. Ačkoliv jsme již prohrávali 0:2, po bojovném výkonu se nám podařilo zásluhou branek Aleše Hornáta a Petra Veselého utkání zremizovat a bereme tedy za toto kolo po remíze 2:2 pouze bod do tabulky. Nutno dodat, že jsme remízu zachránili až 5 minut před koncem.

 

Sestava SK Hostomice:

Jaroš Zdeněk – Kačírek Ondřej, Šereda Miroslav (Staněk Petr), Hornát Aleš, Roubín Jan – Plecitý Michal (Kareš Jakub), Veselý Petr, Bábíček Jakub, Kačírek Jan – Štyler Václav ml, Poluk Marek (Bartoš Pavel)

 

Branky: 55. Hornát Aleš, 84 Veselý Petr

 

Diváků: 40

 


Tým starší přípravky absolvoval v neděli 16.9 druhý turnaj okresního přeboru v Hořovicích v této kategorii. Po předešlém turnaji v Neumětelích, kde jsme obsadili 3.příčku vládlo očekávání zopakování minimálně stejného výsledku. Po prvním utkání jsme ale odešli poraženi 1:2 (Parkán) s týmem Neumětel po rozpačitém a i odevzdaném výkonu. Poté se ale tým pod vedením trenérské dvojice Hadraba – Kropáč rozehrál k úžasným výkonům a žádný ze soupeřů neměl šanci. Vynikající výkon předvedl především s favoritem skupiny týmem Hořovicka, který po bojovném výkonu a v plném nasazení porazil 4:2 (Kropáč 3x, Hadraba). Následovali další vítězství v podobě utkání se Všeradicemi 2:1 (Kropáč 2x) a s týmem Felbabky 3:0 (Kropáč, Toth, Hadraba). V konečné tabulce jsme po součtu všech výsledků obsadili 1.příčku a vezeme první vítězství v této věkové kategorii!

 

Sestava: J.Bastl – P.Mikitinec, M.Frajtág – J.Parkán – O.Kropáč, L.Toth, střídající: S.Hadraba, J.Hnízdil, J.Pichl, L.Chramosta, J.Houska, .Š. Kolařík, R.Hadrabová, M.Sůrová

 

Konečná tabulka turnaj Hořovice 16.9

 

 1. Hostomice / Lochovice
 2. Hořovicko
 3. Neumětely
 4. Všeradice
 5. Felbabka

 

Gratulujeme!!! Jen tak dál pánové!!!

 

Přijďte nás povzbudit na další turnaj, který se koná v neděli 30.9 na hřišti ve Všeradicích od 10.00hod. Budeme se těšit!

————————————————————————————————————————————–

 

Tým mladší přípravky odjel v sobotu 15.9 do Podluh, kde se konalo druhé kolo okresního přeboru. Tým pod vedením trenérů Vaculíka a Eiselta vyhrál 4 zápasy a pouze v jednom odešel poražen. Nakonec z toho bylo krásné 2.místo v tomto turnaji!

 

Sestava: Dominik Pecivál (Kohlíček Jakub), Lochová Sára, Rychlý Josef, Jiří Skála,Smetana Štěpán, Sůrová Monika, Ungermanová Monika, Vaculík Jiří, Trenéři: Vaculík Jiří st. a Michal Eiselt

 

 

Výsledky Hostomice: Podluhy 2:0, Všeradice 4:3, Felbabka 2:1, Neumětely 0:2, Zdice 5:0

 

 

Konečné pořadí turnaje Podluhy 15.9:

 

 1. Neumětely
 2. Hostomice
 3. Felbabka
 4. Podluhy
 5. Všeradice
 6. Zdice

 

Gratulujeme!

Přijďte nás povzbudit na další turnaj, který se koná v neděli 22.9 na hřišti ve Zdicích od 10.00hod. Budeme se těšit!