Další kolo okresních soutěží je za námi

O tomto víkendu absolvovali naše týmy další kolo okresních soutěží. Volno měla pouze starší přípravka, které bude pokračovat se svojí soutěží opět během příštího víkendu. Začneme od nejstarší kategorie.

 

A tým zajižděl po domácí remíze s Loděnicemi na hřiště Nižboru, který měl v tabulce o 3 body více než naše mužstvo a tudíž se očekával vyrovnaný boj. Naši hoši odehráli vynikající zápas a zaslouženě zvítězili nad domácím týmem 3:1 po brankách Michala Plecitého, Vaška Štylera ml. a Aleše Hornáta. Kluci čelili kritické situaci kdy již od 51.minuty hráli o deseti mužích a to když byl vyloučen Mirek Šereda. Nicméně se s touto situací vyrovnali více než na výbornou a přivezli 3 body. Nyní jim patří v neuplné tabulce krásné 7.místo.

 

Sestava SK Hostomice:

Jaroš Zdeněk – Kačírek Ondřej, Plecitý Milan [K], Šereda Miroslav, Roubín Jan – Plecitý Michal, Hornát Aleš, Bábíček Jakub (Bartoš Pavel), Staněk Petr (Štyler Václav st.) – Štyler Václav ml, Kačírek Jan

 

Branky: 53. Plecitý Michal, 65. Štyler Václav, 69. Hornát Aleš

Diváků: 80

 

V dalším utkání přívitáme v sobotu 29.9 na svém hřišti tým z Oseka. Utkání začíná od 13.30hod. Přijďte nás povzbudit!

 


 

Tým mladších žáků zajížděl v pátek 21.9 na hřiště Spartaku Žebrák k dalšímu kolu okresního přeboru. Bohužel trenérské dvojici Horník – Nečas chybělo několik hráček a hráčů ať už z důvodů nemoci či dovolené a proto odjel k zápasu s okleštěnou sestavou, kterou museli podpořit i hráči ze starší přípravky. Věkový rozdíl se projevil a ať už kluci bojovali statečně, tak si odnesli vysokou porážku 10:0.

 

Sestava SK Hostomice:

Hejduk Michal – Frajtág Matěj, Bastl Jan, Rajdl Matěj, Nečas Marek, Kropáč Ondřej, Mikitinec Petr, Budil Petr [K], Horník Matěj, Puchmajerová Tereza

 

V příštím utkaní přivítají mladší žáci na svém hřišti v pátek 28.9 od 17.00hod tým Cerhovice / Drozdov, který zatím jasně vévodí soutěži a dosud obdržel pouze jednu branku.

 

Přijďte nás povzbudit!

 


 

Mladší přípravka zajížděla o tomto víkendu na sobotní turnaj ve Zdicích a chtěla navázat na vynikající výsledky z předešlých turnajů. Po rozpačitém začátku turnaje kdy jsme otočili zápas s Podluhy ze stavu 0:1 na konečných 2:1, jsme v ostatních zápasech nestačili jen na Neumětely a obsadili skvělé 2. místo.

 

Výsledky: Hostomice – Podluhy 2:1, Hostomice – Všeradice 5:1, Hostomice – Felbabka 4:1, Hostomice – Neumětely 0:5, Hostomice – Zdice 6:0

 

Tabulka turnaj Zdice 22.9

 

1. Neumětely
2. Hostomice
3  Felbabka
4. Podluhy
5. Všeradice
6. Zdice

Gratulujeme!

Mladší přípravka je na nejlepší cestě se probojovat do jarní semifinálové skupiny, kde narazí na první 3 celky ze skupiny D a bude bojovat o účast ve finálovém turnaji o přeborníka okresu. Takže držíme palce ať se daří jako doposud a věříme že to náš nejmladší fotbalový potěr dotáhne!

Další kolo nas čeká 29.9 ve Všeradicích , tak nám držte palce.