Černobílý víkend našich týmů

Je neděle večer a my opět hodnotíme víkendové výsledky našich týmů. Musíme sportovně uznat, že tento víkend byl pro naše barvy méně úspěšný než ten předchozí, ale pěkně popořádku. Více detailů a výsledků naleznete níže.

 

Již v pátek o svatého Václava odehráli mladší žáci svůj zápas proti týmu Cerhovic. Hostující celek byl v utkání favoritem a to jednoznačně potvrdil výhrou 8:0, kdy nedal našim mladším žákům jedinou šanci. Naši holky a kluci bojovali, nicméně fotbalovost byla na straně soupeře.

 

Sestava SK Hostomice:

Boukal Emil – Rajdl Matěj, Bastl Jan, Nečas Marek, Svobodová Tereza, Budil Petr [K], Horník Matěj, Puchmajerová Tereza, Palivcová Tereza, Hejduk Michal

 

Diváků: 20

 

V pořadí 5.kolo sehrají naši mladší žáci v pátek 5.10.2018 v Komárově.

 

 


 

V sobotu 29.9. nastoupilo naše A mužstvo na domácí půdě proti týmu z Oseka. Čekal se vyrovnaný boj, oba soupeře dělily v tabulce pouhé 3 body. Nicméně domácí chtěli potvrdit dobrou formu z podzimní sezóny a zaútočit na 3 body z domácího hřiště. Toto se také dařilo a již od 4.minuty jsme vedli brankou Vaška Štylera ml. Po dalších 20 minutách přidal branku Honza Rejzek a bylo veselo – vedení 2:0. Hráči Oseka ovšem utkání nezabalili a do poločasu stav utkání zmírnili z jejich pohledu na 1:2. Po poločase domácí nevyužili několik dobrých příležitostí ke vstřelení branky a jak už to ve fotbale bývá, přišel trest. Hostující tým vyrovnal na 2:2, a když chyběly do konce utkání cca 4 minuty, rozhodl hostující Daněk o zisku 3 bodů pro hostující celek. Domácí družstvo nakonec padlo 2:3 navzdory tomu, že vedlo již o dvě branky. Nezbývá než pogratulovat soupeři a soustředit se na další utkání, které proběhne příští sobotu 6.10., kdy nám bude vzdorovat domácí tým Tetína. Zápas začíná v 16.00 hod.

 

Sestava SK Hostomice:

Jaroš Zdeněk – Kačírek Ondřej, Plecitý Milan [K], Hornát Aleš, Rejzek Jan (Staněk Petr) – Plecitý Michal, Veselý Petr, Koryta Jakub, Kačírek Jan – Štyler Václav ml, Poluk Marek

 

Branky: 4. Štyler Václav ml., 25. Rejzek Jan

Diváků: 50

 


 

Tu samou sobotu 29.9. nastoupila naše mladší přípravka k dalšímu turnaji, který se konal ve Všeradicích. Naše mužstvo tentokrát nepředvedlo tak bojovný výkon jako v předchozích turnajích a obsadilo nakonec celkovou 3. příčku. V rozhodujícím utkání s týmem Felbabky jsme pouze remizovali 0:0, a když jsme ztratili (poprvé v sezóně) i s týmem domácích Všeradic 1:1, nemohli jsme pomýšlet na lepší umístění.

 

Výsledky: Hostomice – Podluhy 2:1, Hostomice – Všeradice 1:1, Hostomice – Felbabka 0:0, Hostomice – Neumětely 2:5, Hostomice – Zdice 2:1

 

Tabulka turnaj Všeradice 29.9

 

1. Felbabka
2. Neumětely
3  Hostomice
4. Podluhy
5. Všeradice
6. Zdice

 

Další turnaj nás čeká již příští sobotu 6.10. od 10.00 hod – tentokrát na hřišti našeho velkého soupeře o celkové druhé místo ve skupině C, a to Felbabky.
Přijďte nás povzbudit!

 

————————————————————————————————————————————-

 

Fotbalový víkend uzavřela naše starší přípravka SK Hostomice / TJ Slovan Lochovice v neděli 30.9. na turnaji ve Všeradicich. Po týdením volnu poslala jako obvykle 2 týmy rozdělené na ‘A’ a ‘B’.
Naše áčko začalo turnaj vítězstvím nad Neumětely v poměru 2:0, kdy se 2x trefil Ondřej Kropáč. V kapse jsme měli první 3 body do tabulky a trenérské duo Hadraba – Kropáč věřilo v navázání stejného výkonu proti favoritovi skupiny Hořovicku A. Bohužel jsme utkání zcela prospali a již po prvních minutách soupeř vstřelil dvě branky a ujal se vedení. Poté se zápas odehrával ve středu pole a ani jedno mužstvo si nevytvořilo větší tlak. Nakonec favorit skupiny dovedl utkání k jeho spokojenosti zaslouženou výhrou v poměru 4:1. Naši jedinou branku vsítil Ondra Kropáč. Po této sprše následovalo další utkání s Felbabkou, které se nedá nazvat jinak než katastrofa. Zápas jsme téměř soupeři odevzdali a ten nás po zásluze přejel výsledkem 4:0. V posledním utkání turnaje jsme si přeci jen zlepšili reputaci a porazili domácí tým Všeradic 2:0 po brankách Honzy Bastla a Matěje Frajtága. Na turnaji jsme nakonec obsadili celkové 3.místo, přičemž o lepší příčku nás připravilo pouze skore. Nicméně na to se ve fotbale nehraje a hráči ví, že se všechny zápasy musí odmakat naplno.

 

Do turnaje neoficiálně zasáhlo i naše B mužstvo, které odehrálo celkem 4 utkání s těmito výsledky:
SK Hostomice / TJ Slovan Lochovice B:  vs Všeradice 0:6, vs Neumětely 1:4 (Sůrová), vs Hořovicko 1:13 (Báchor). vs Felbabka 2:6 (Báchor 2x)

 

Sestava SK Hostomice / TJ Slovan Lochovice A:

Toť Radovan – Frajtág Matěj, Mikitinec Petr, Parkán Jiří [K], Kropáč Ondřej, Hadraba Stanislav, Bastl Jan

 

Sestava SK Hostomice / TJ Slovan Lochovice B:
Bastl Jan (Chramosta Lukáš) – Kolařík Šimon, Sůrová Monika, Mandík Ondřej, Houska Jan, Hadrabová Radka, Hrubý Vojta, Báchor Matěj

 

Tabulka turnaj Všeradice 30.9.

 

1. Hořovicko A
2. Felbabka
3  SK Hostomice / TJ Slovan Lochovice A
4. Všeradice
5. Neumětely

 

Další turnaj nás čeká již příští sobotu 7.10. od 10.00 hod na hřišti  Felbabky.

 

Přijďte nás povzbudit!